До відома споживачів "КП Чорноморськтеплоенерго"!

333.jpg

Майже з початку опалювального сезону КП «ЧТЕ» почало зазнавати дефіцит наданих підприємству обсягів природного газу для виробництва та надання послуг з постачання теплової енергії споживачам. Необхідні обсяги споживання природного газу були визначені ГК «Нафтогаз Трейдинг» самостійно, як середньо-арифметичне значення споживання газу за останні три роки, без аналізу і врахування особливостей проходження попередніх опалювальних періодів.

  Варто нагадати, що органи місцевого самоврядування  не затвердили нові тарифи для населення, а утворену різницю у тарифах мають компенсувати із місцевого бюджету. На сьогоднішній день «фіксована» ціна природного газу по І обсягу складає 7 583,89 грн. за 1000 м³ з ПДВ  та 16 554 грн. за 1000 м³ з ПДВ по ІІІ обсягу (у діючих тарифах  закладена ціна 4 813,34 грн.). А на природний газ по «нефіксованій» ціні по ІІ обсягу складає у січні 2022 р. 38 198,76 грн. за 1000 м³ з ПДВ, і ця ціна змінюється кожного місяця. Якщо ж підприємство перевищить ліміт по «фіксованій» ціні, то додатковий ІІ обсяг доведеться купувати по комерційній ціні. Згідно з прогнозованою температурою зовнішнього повітря у м. Чорноморськ нестача обсягів природного газу по «фіксованій» ціні на січень 2022 р. орієнтовно складе 279,6 тис. м³, які необхідно буде купувати по «нефіксованій» ціні, а це більш 10 мільйонів грн., що значно збільшить навантаження на фінансовий стан підприємства.

   Враховуючи відсутність додаткових коштів у підприємства та у органів місцевого самоврядування, для входження у договірні обсяги природного газу за фіксованою ціною, підприємство змушене було перевести роботу обладнання котельної та мереж у режим зменшення температури теплоносія у подавальному трубопроводі, при цьому температура  у приміщеннях квартир мешканців  не повинна знижуватись нижче нормативної +18ºС. У разі якщо температура у приміщенні становить нижче +18 °С, складається акт-претензія і на підставі цього робиться перерахунок.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань