Звіт про відстеження результативності регуляторного акту

 

Вид та назва регуляторного акта

Рішення Іллічівської міської ради від 16.12.2011 року № 129-VI  «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Іллічівської міської ради»

Назва виконавця заходів з повторного відстеження результативності

Управління комунальної власності та земельних відносин

Цілі прийняття акта

1) Введення в дію нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Іллічівської міської ради;

 

2) Застосування нової нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Іллічівської міської ради для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

 

Термін виконання заходів з відстеження регуляторного акта

Через рік після прийняття регуляторного акту але не пізніше двох років. Вказане рішення набрало чинності з 01 січня 2012 року.

Тип відстеження регуляторного акта

Повторне

Методи одержання результатів відстеження

Повторне відстеження результативності регуляторного акта здійснюється шляхом аналізу пропозицій та зауважень. Проводиться аналіз надходжень орендної плати за землю та податку на землю до міського бюджету в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержаних даних

Для відстеження результативності регуляторного акта використовувались дані звітів про виконання місцевого бюджету за доходами фінансового управління Іллічівської міської ради та державної податкової інспекції у місті Іллічівську.

Кількісна та якісні значення показників результативності акта

Прийняття даного рішення дозволило забезпечити зростання надходжень від орендної плати за землю та податку на землю, що в свою чергу збільшило направлення додаткових коштів на здійснення програм соціально-економічного розвитку, збільшення фінансування соціальної сфери Іллічівської міської ради

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Щомісячно проводиться аналіз надходжень від орендної плати за землю та податку на землю в порівнянні до аналогічного періоду минулого року

Основні фінансово-економічні показники

Орендна плата за землю: у 2011 році - 34 039 тис. грн., у 2012 році – 40 298 тис. грн.. (+ 6 259 тис. грн.). За 8 місяців 2011 року – 22 972 тис. грн.; за 8 місяців 2013 року – 27 669 тис.грн. (+ 4 697 тис. грн.).

Податок на землю: у 2011 році – 18 937 тис. грн., у 2012 році – 26 240 тис. грн.. (+ 7 303 тіс.грн.). За 8 місяців 2011 року – 12 693 тис. грн.; за 8 місяців 2013 року – 17 863 тис. грн. (+ 5 170).

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань