24 березня о 10.00 відбудеться тридцять шоста сесія Чорноморської міської ради Одеської області

ses.jpg

Відповідно до розпорядження міського голови 24 березня о 10.00 відбудеться тридцять шоста сесія Чорноморської міської ради Одеської області. До розгляду рекомендовані такі питання:

  1. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".
  2. Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ.
  3. Про звільнення орендарів від  плати за оренду нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської   міської ради Одеської   області на період дії протиепідемічних  заходів (запровадження карантину).
  4. Про закріплення на праві оперативного управління за управлінням капітального будівництва  Чорноморської   міської   ради Одеської області об'єкта незавершеного будівництва "Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в селі Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ", як об'єкт незавершеного будівництва комунальної власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області.

Враховуючи, запроваджені  на території України карантині заходи у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-19), пленарне засідання тридцять шостої сесії буде проведено   виключно   за присутністю: міського голови, депутатів міської ради, посадових осіб участь яких необхідна для організації пленарного засідання та розгляду питань порядку денного.

Також зазначаємо, що   на каналі міської ради в Youtube буде здійснюватись онлайн трансляція даного пленарного засідання https://www.youtube.com/channel/UCaAqRKWCwmOeUty22e62GGg).

Просимо поставитись з порозумінням до даної ситуації!

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань