Проведення 37-ї сесії міської ради в умовах карантину!

ses.jpg

Відповідно до розпорядження міського голови 17 квітня 2020 року о 10.00 відбудеться тридцять сьома  сесія  Чорноморської  міської   ради Одеської області.

Враховуючи, запроваджені  на території України карантині заходи у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-19) та Постанову КМУ від 02.04.2020 № 255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», пленарне засідання тридцять сьомої  сесії буде проведено виключно за участю: міського голови, депутатів міської ради, посадових осіб участь яких необхідна для організації пленарного засідання та розгляду питань порядку денного.  

Для працівників засобів масової інформації  буде відведено місце на балконі актового залу та вони зможуть висвітлювати роботу сесії після пред'явлення документа, що засвідчує їх професійну належність до ЗМІ. 

Також зазначаємо, що гласність проведення сесії буде забезпечена шляхом її транслювання на каналі міської ради в Youtube https://www.youtube.com/channel/UCaAqRKWCwmOeUty22e62GGg

Просимо поставитись з порозумінням до даної ситуації та дотримуватись карантину!

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань