Пленарне засідання третьої сесії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VІII скликання

Chornomorsk.jpeg

Відповідно до розпорядження міського голови 11 грудня 2020 року о 10.00 відбудеться пленарне засідання третьої сесії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області   VІII скликання.

Для розгляду рекомендовані такі питання:

 1. Про  затвердження    Регламенту    Чорноморської  міської   ради Одеського району  Одеської області VIII скликання.
 2. Про    Положення        про     постійні     комісії  Чорноморської міської ради  Одеського району  Одеської області  VIІІ скликання.
 3. Про    постійні     комісії  Чорноморської міської ради     Одеського     району     Одеської області VIІІ скликання.
 4. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".
 5. Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ (зі змінами та доповненнями).
 6. Про внесення змін та доповнень до Міської програми  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської міської ради Одеської області  на  2019 – 2022  роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019 № 416-VII.
 7. Про приведення у відповідність до діючого законодавства нормативно-правових актів, які регламентують діяльність  виконавчих органів, комунальних підприємств, установ та організацій Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
 8. Про затвердження положень про виконавчі органи Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, комунальних установ та організацій, статутів комунальних підприємств у новій редакції.
 9. Депутатський запит (за вх. № 17-ЗАПИТ) депутатів політичної партії «Довіряй Ділам» до керівництва ДП «МТП «Чорноморськ» щодо виділення приміщень ГК «Моряк» для госпіталізації пацієнтів з COVID - 19.

Враховуючи запроваджені  на території України карантинні заходи у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-19), пленарне засідання третьої сесії буде проведено  за присутністю: міського голови, депутатів міської ради, посадових осіб, участь яких необхідна для організації пленарного засідання та розгляду питань порядку денного.  

Для представників ЗМІ буде відведено місце на балконі актової зали.  

Також зазначаємо, що   на каналі міської ради в Youtube буде здійснюватись онлайн трансляція даного пленарного засідання https://www.youtube.com/channel/UCaAqRKWCwmOeUty22e62GGg)

Просимо поставитись з порозумінням до даної ситуації.

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань