Засідання 5-ї позачергової сесії міської ради не відбулось

Chornomorsk.jpeg

Сьогодні, 18 січня 2021 року, відповідно до розпорядження міського  голови повинно було відбутись засідання 5 - ї позачергової сесії міської ради.

До розпорядження про скликання сесії було включено два питання:

  1. Про звернення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області з приводу ситуації, яка склалась з тарифами  на електроенергію, тарифами за споживання  та транспортування природного газу.
  2. Різне.

            О 09.00 до актової зали прийшли в повному складі фракції «За майбутнє», «Довіряй ділам», «Партія Шарія» та представник партії «Розумна сила» Михайло Чорний.     Крім депутатів міської ради, для участі у роботі сесії прибули Народний депутат України Анатолій Урбанський, заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, депутат Одеської обласної ради Юрій Крук.

            На жаль, по кількості депутатів міської ради, які прибули до актової зали, засідання сесії не мало право розпочати свою роботу.

            Перед присутніми виступив міський голова та зазначив, що крім розгляду звернення щодо тарифів, другим питанням порядку денного (різне)  повинно було стати  звернення до Президента України щодо включення нашої гімназії до проєкту «Велике будівництво».

 

 

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань