Список звернень

 • Сфера: Житлово-комунальне господарство

 • Текст Звернення:

  "У Рішенні міської ради №330 від 12.04.18р. було вирішено провести Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чорноморської міської ради Одеської області. Прошу для ознайомлення надати мені конкурсну документацію та положення про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг , а також прошу надати інформацію про склад конкурсної комісії та дату запланованого Конкурсу, якщо така вже встановлена. З повагою, Ганна Натоптана"

  Дата створення 2018-05-21 13:07:04
 • Нема відповіді

 • Сфера: Житлово-комунальне господарство

 • Текст Звернення:

  "Заходи передбачені державою для недопущення поширення вірусної інфекції covid19 передбачають використання масок для дихання під час пересування вулицями та відвідування громадських місць. Крім того, розповсюджено рекомендації використовувати перчатки. Відповідно до ч.9 ст.35-1 Закону України "Про відходи" та звернення Департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОДА в соціальній мережі Фейсбук, дані відходи класифікуються як медичні відходи і відповідно до законодавства мають бути утилізовані у спеціально відведених місцях із використанням відповідних технологій. Прошу повідомити яким чином у м.Чорноморськ налагоджено збір таких відходів від населення та адресу, куди можна принести накопичені медичні відходи. Інформацію прошу надати у визначений Законом термін на електорнну адресу An_eco@ukr.net"

  Дата створення 2020-04-06 14:12:04
 • Нема відповіді

 • Сфера: Житлово-комунальне господарство

 • Текст Звернення:

  "Доброго дня. З каналізаційного колодязя, що знаходиться по вулиці Перемоги м. Чорноморськ, там, де збудована нова стоянка ринку "Утренний", в метрах 30 від автобусної зупинки в напрямку на виїзд з міста, випаровується в повітря шалений сморід. Дихати не можливо в радіусі 200 метрів. В очевидь є проблеми з лінією каналізації на цьому відрізку. Поруч учбовий заклад - Чорноморський морський коледж, де діти займаються фізичною підготовкою на свіжому повітрі, вдихаючи ці гидкі та шкідливі випаровування. Прохання прочистити каналізацію та закрити колодязь."

  Дата створення 2020-10-06 09:11:27
 • Нема відповіді

 • Сфера: Житлово-комунальне господарство

 • Текст Звернення:

  "Відповідно до змін до Закону України "Про відходи", що вступили в дію з 01.01.2018р, заборонено захоронення не оброблених (неперероблених) побутових відходів. А оброблення (перероблення) неможливе без попереднього сортування або роздільного збору відходів. Відповідно до ст.35-1 Закону України "Про відходи" , роздільне збирання побутових відходів здійснюється їх власниками згідно з методикою роздільного збирання побутових відходів. Дана Методика, затверджена Наказом МінЖКГ України № 133 01.08.2011р., використовується при роздільному збиранні побутових відходів, у т.ч. вторинної сировини, небезпечних відходів у складі побутових тощо. По-перше - прошу повідомити яку з Технологічних схем роздільного збирання побутових відходів, було обрано в м.Чорноморську, відповідно до п.1.6 вищевказаної Методики. По-друге, я, як утворювач побутових відходів, виконуючи вимоги Закону України "Про відходи", сортую власні побутові відходи та відокремлюю від загальної маси відходів вторинну сировину та небезпечні відходи, а саме - відпрацьовані батарейки, ртутні термометри, прострочені ліки тощо. Прошу повідомити яким чином мені передати відокремлені небезпечні компоненти побутових відходів виконавцеві послуг з вивезення побутових відходів, уповноваженому на це органом місцевого самоврядування в м.Чорноморську."

  Дата створення 2018-01-03 18:52:26
 • Вiдповiдь:

  -

  Дата створення 2018-06-12 14:12:07
 • Сфера: Житлово-комунальне господарство

 • Текст Звернення:

  "Повторно звертаюсь із данним зверненням та прошу надати відповідь у паперовому та електронному вигляді у встановлений законодавством час. У Рішенні міської ради №330 від 12.04.18р. було вирішено провести Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чорноморської міської ради Одеської області. Прошу для ознайомлення надати мені конкурсну документацію та положення про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг , а також прошу надати інформацію про склад конкурсної комісії та дату запланованого Конкурсу, якщо така вже встановлена. З повагою, Ганна Натоптана"

  Дата створення 2018-07-18 15:48:01
 • Вiдповiдь:

  Ваше електронне звернення розглянуто, повідомляємо наступне: на виконання рішення Чорноморської міської ради №330 від 12.04.18р «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з ввезення твердих побутових відходів на території Чорноморської міської ради» на даний час на стадії розробки знаходиться конкурсна документація, положення про проведення конкурсу, та формується склад конкурсної комісії. З усіма цими документами Ви будете мати змогу ознайомитись на офіційному сайті Чорноморської міської ради відповідно до регламенту їх затвердження. Слід зазначити, шо відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 820-р «Про схвалення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року» спеціальними заходами стратегії у сфері побутових відходів є: реформування системи проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів. Однак, нажаль, на даний час ніяких змін до відповідних нормативних документів законодавцем не прийнято.

  Дата створення 2018-07-31 09:16:29
ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань