Список звернень

 • Сфера: Житлово-комунальне господарство

 • Текст Звернення:

  "У Рішенні міської ради №330 від 12.04.18р. було вирішено провести Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чорноморської міської ради Одеської області. Прошу для ознайомлення надати мені конкурсну документацію та положення про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг , а також прошу надати інформацію про склад конкурсної комісії та дату запланованого Конкурсу, якщо така вже встановлена. З повагою, Ганна Натоптана"

  Дата створення 2018-05-21 13:07:04
 • Нема відповіді

 • Сфера: Житлово-комунальне господарство

 • Текст Звернення:

  "Відповідно до змін до Закону України "Про відходи", що вступили в дію з 01.01.2018р, заборонено захоронення не оброблених (неперероблених) побутових відходів. А оброблення (перероблення) неможливе без попереднього сортування або роздільного збору відходів. Відповідно до ст.35-1 Закону України "Про відходи" , роздільне збирання побутових відходів здійснюється їх власниками згідно з методикою роздільного збирання побутових відходів. Дана Методика, затверджена Наказом МінЖКГ України № 133 01.08.2011р., використовується при роздільному збиранні побутових відходів, у т.ч. вторинної сировини, небезпечних відходів у складі побутових тощо. По-перше - прошу повідомити яку з Технологічних схем роздільного збирання побутових відходів, було обрано в м.Чорноморську, відповідно до п.1.6 вищевказаної Методики. По-друге, я, як утворювач побутових відходів, виконуючи вимоги Закону України "Про відходи", сортую власні побутові відходи та відокремлюю від загальної маси відходів вторинну сировину та небезпечні відходи, а саме - відпрацьовані батарейки, ртутні термометри, прострочені ліки тощо. Прошу повідомити яким чином мені передати відокремлені небезпечні компоненти побутових відходів виконавцеві послуг з вивезення побутових відходів, уповноваженому на це органом місцевого самоврядування в м.Чорноморську."

  Дата створення 2018-01-03 18:52:26
 • Вiдповiдь:

  -

  Дата створення 2018-06-12 14:12:07
 • Сфера: Житлово-комунальне господарство

 • Текст Звернення:

  "Повторно звертаюсь із данним зверненням та прошу надати відповідь у паперовому та електронному вигляді у встановлений законодавством час. У Рішенні міської ради №330 від 12.04.18р. було вирішено провести Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чорноморської міської ради Одеської області. Прошу для ознайомлення надати мені конкурсну документацію та положення про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг , а також прошу надати інформацію про склад конкурсної комісії та дату запланованого Конкурсу, якщо така вже встановлена. З повагою, Ганна Натоптана"

  Дата створення 2018-07-18 15:48:01
 • Вiдповiдь:

  Ваше електронне звернення розглянуто, повідомляємо наступне: на виконання рішення Чорноморської міської ради №330 від 12.04.18р «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з ввезення твердих побутових відходів на території Чорноморської міської ради» на даний час на стадії розробки знаходиться конкурсна документація, положення про проведення конкурсу, та формується склад конкурсної комісії. З усіма цими документами Ви будете мати змогу ознайомитись на офіційному сайті Чорноморської міської ради відповідно до регламенту їх затвердження. Слід зазначити, шо відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 820-р «Про схвалення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року» спеціальними заходами стратегії у сфері побутових відходів є: реформування системи проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів. Однак, нажаль, на даний час ніяких змін до відповідних нормативних документів законодавцем не прийнято.

  Дата створення 2018-07-31 09:16:29
ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань