Телефонний довідник

    Телефонний довідник

    МІСЬКА РАДА ТА ЇЇ ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ

    (пр.. Миру, 33; тел./факс: 3-49-20)

     

    1.

    Міський

    голова

    Гуляєв Василь Олександрович

    301

    5-20-00

    9-13-70

     

     

    2.

    Приймальна

    Крамарова

    Світлана

    Анатоліївна

    302

    6-00-20

     

     

    3.

     

    Секретар міськради

    Лисиця

    Олександр

    Петрович

    305

    5-20-02

    3-12-80

     

    4.

    Заступник   міського голови

    Васильєв

    Олександр

    Андрійович

    217

    5-20-03

    6-00-26

     

    5.

    Заступник міського голови

    Яволова Наталя Олександрівна

    208

    5-20-01

     

    zastupnyk.fin@cmr.gov.ua

    6.

    Приймальна

    Жебчук Марина Дмитрівна

    208

    6-53-71

     

     

    7.

    Заступник міського голови

    Нарожний Георгій Олександрович

    406

    5-20-04

    3-40-57

    6-12-43

     

    8.

    Приймальна

     

    405

    6-00-78

     

     

    9.

    Заступник міського голови

    Лубковський Ігор Анатолійович

    410

    5-20-07

     

     

    9.

    Приймальна

     

    410

    6-13-11

     

     

    10.

    Комендант

     

    409

    6-13-25

     

     

    11.

    Керуюча справами

    Кушніренко

    Наталя

    Вікторівна

    408

     

     

     

    12.

    Радник міського голови

     

     

     

     

     

    13.

    Муніципальна охорона

    Канар'ян

    Петро Романович

     

    3-46-48

     

     

     

     

    ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

    (тел./факс: 3-47-08; 5-20-36;     il.ispolkom@gmail.com, ispolkom@cmr.gov.ua)

    1.

    Начальник

    відділу

    Темна

    Ірина

    Вадимівна

    306

    5-20-23

    3-47-08

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    по роботі зі зверненнями громадян

    Савченко

    Оксана

    Леонідівна

    307

    5-20-36

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    з  діловодства

    Соловйова

    Ольга

    Леонідівна

    307

    5-20-36

     

     

    4.

    Оператор комп’ютерного набору

    Зубенко

    Антоніна

    Яківна

    307

    5-20-36

     

     

    5.

    Спеціаліст І категорії

    Шатайло

    Наталя

    Андріївна

    307

    5-20-36

     

     

     

    ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

    (тел/факс (04868) 6-53-63; 6-43-19; e-mail: orgviddil7@ukr.net, org@cmr.gov.ua)

    1.

    Начальник відділу

    Варіжук

     Ілля

     Володимирович

     400-а 

     

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    Сурінова 

    Ірина

    Василівна

    400-а

    6-43-19

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    Тофан

    Оксана

    Борисівна

    400-а

    6-43-19

     

     

    4.

    Спеціаліст

    Ровкова

    Лілія

    Валентинівна

    400-а

    6-43-19

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ

    ТА ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

    1

    Начальник управління

    Скрипниченко Дмитро

    Володимирович

    402

    5-20-27

     

     

    2

    Начальник юридичного відділу

    Охотніков Вячеслав

    Володимирович

    403

    6-80-31

     

     

    3

    Головний спеціаліст юридичного відділу

    Дабіжа

    Віктор

    Іванович

    403

    6-80-31

     

     

    4

    Головний спеціаліст юридичного відділу

    Сологуб Євгеній Олександрович

    402

    6-42-09

     

     

    5

    Головний спеціаліст юридичного відділу

    Джумига

     Євген

    Юрійович

    402

    6-42-09

     

     

    6

    Начальник відділу державної реєстрації прав на нерухоме майно

    Фомін

    Олексій Олександрович

     

    5-20-37

     

     

    7

    Начальник відділу державної реєстрації  юридичних  та  фізичних  осіб

    Колісниченко Тетяна

    Павлівна

    103

    3-00-19

     

     

    8

    Державний реєстратор

     

    403

    6-80-31

     

     

    9

    Державний реєстратор

    Шкарпеткіна

    Вікторія

    Валеріївна

    103

    3-00-19

     

     

     

     

    ВІДДІЛ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА З ПИТАНЬ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

    (e-mail: it@cmr.gov.ua  public@cmr.gov.ua)

     

    1.

    Начальник відділу

    Артеменко Анастасія

    Андріївна

    220

    6-50-71

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    Лесик Ірина Василівна

    121

    6-51-05

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    Богач

    Павло

    Павлович

    121

    6-51-05

     

     

    4.

    Головний спеціаліст

    Світайло Антон Валерійович

    215

    6-51-05

     

     

    5.

    Головний спеціаліст

    Михайлюченко Олександр Вікторович

    215

    6-51-05

     

     

     

     

    ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

    (тел./факс: 3-47-08; 6-53-43;     il.ispolkom@gmail.com, ispolkom@cmr.gov.ua)

    1.

    Начальник

    відділу

    Темна

    Ірина

    Вадимівна

    306

    5-20-23

    3-47-08

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    по роботі зі зверненнями громадян

    Савченко

    Оксана

    Леонідівна

    307

    6-53-43

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    з  діловодства

    Соловйова

    Ольга

    Леонідівна

    307

    6-53-43

     

     

    4.

    Оператор комп’ютерного набору

    Зубенко

    Антоніна

    Яківна

    307

    6-53-43

     

     

    5.

    Головний спеціаліст

     

    307

    6-53-43

     

     

     

     

    ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦІЇ ОБЛІКУ ОСІБ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    (вул. Хантадзе, 13, E-mail - vroo777@ukr.net)

    1.

    Начальник відділу

    Штембуляк

    Тетяна

    Львівна

     

    5-00-42

     

     

     

     

     

     

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    Супрун

    Ольга

    Ігорівна

     

     

     

     

                         

     

    ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

    (пр. Миру, 33)

    1

    Начальник відділу

    Ребров

    Валерій

    Геннадійович

     

    407

     

    3-54-01

     

     

     

    2

    Головний спеціаліст

    Будяченко

    Оксана

    Миколаївна

     

    407

     

    6-83-97

     

     

     

    3

    Головний спеціаліст

    Бражнікова

    Тетяна

    Юріївна

     

    407

     

    6-83-97

     

     

     

    4

    Головний спеціаліст

    Любімова

    Юлія

    Ігорівна

     

    407

     

    6-83-97

     

     

     

     

    СЛУЖБА ПЕРСОНАЛУ

    1

    начальник служби

    Варабіна

    Світлана

    Григорівна

    310

    5-20-31

     

     

    2

    головний спеціаліст

     

    310

    4-35-84

     

     

     

    АРХІВНИЙ ВІДДІЛ

    (пр. Миру, 33, телефон  62391)

    1.

    начальник відділу

    Козачок

    Олена Володимирівна

    423

    6-23-91

     

    2.

    головний спеціаліст

    Ковальова

    Олена Олександрівна

    423

    62391

     

     

    ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

    (пр. Миру, 33, телефон  6-00-42,   е-mail: financedep202@ukr.net)

     

    Посада Прізвище, ім'я та по-батькові Телефони
    Начальник управління  Яковенко Ольга Миколаївна (04868) 60042,        (04868) 52020
    Бюджетний відділ
    Заступник начальника  управління-начальник   відділу Пєркова Світлана Анатоліївна (04868) 34527,      (04868) 52032
    Заступник начальника   відділу  Єськіна Наталя Дмитрівна (04868) 59219
    Головні спеціалісти  Голубова Євгенія Олексіївна,                                 Горохолинська Наталія Анатоліївна,                                                            Цубенко Валентина Василівна,                              Шатайло Наталя Андріївна          (04868) 51636,            (04868)  35607
    Відділ бухгалтерського обліку та звітності 
    Начальник відділу-головний бухгалтер Рябчук Тетяна Володимирівна  (04868) 60598,          (04868) 34237
    Заступник начальника відділу -заступник головного бухгалтера Васильєва Наталія Олександрівна (04868) 60598,          (04868) 34237
    Відділ доходів
    Заступник начальника   управління-начальник відділу  Іванцова Валентина Володимирівна (04868) 34527,       (04868) 51630
    Головні спеціалісти  Гетьман Руслана Михайлівна,                              Нікітенко Аліна Олександрівна (04868) 24923

     

    ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

    (пр. Миру, 33,  vikonkom_ilych@ukr.net)

    1

    Начальник

    відділу

    Бонєва

    Оксана

    Вікторівна

    219

    5-20-40

     

     

    2

    Заступник начальника відділу

    Шльонкіна

    Галина

    Олександрівна

    219

    6-53-47

     

     

    3

    Спеціалісти:

    Почтарук

    Наталія

    Андріївна

    219

    6-53-47

     

     

    4

     

    Сирота

    Оксана

    Петрівна

    219

    6-53-47

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

    1

    Начальник управління

    Гєнчева

    Наталія

    Євгенівна

    212

    5-20-22

     

     

     

     

    ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ

     (il.econo111@gmail.com, econo@cmr.gov.ua)

    2

    Начальник відділу економіки

    Колач Оксана Борисівна

    212

    5-20-21

     

     

    3

    Головний спеціаліст відділу економіки

     

    212

    5-20-21

     

     

    4

    Головний спеціаліст відділу економіки

    Лєсная

    Наталія

    Євгенівна

    212

    5-20-21

     

     

    5

    Головний спеціаліст з  питань транспорту

    Попов Сергій Миколайович

     

    2-43-48

     

     

     

    ВІДДІЛ ТОРГІВЛІ, ПОБУТУ І ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

     (otdel.torgovli.il@gmail.com)

    6

    Заступник начальника управління, начальник відділу

    Білий Микола Олександрович 

    413

    5-20-19

     

     

    7

    Головний спеціаліст

    Жижикін Юрій Олександрович

    414

    6-11-52

     

     

    8

    Головний спеціаліст

    Бахарева

    Олена

    Василівна

    414

    6-11-52

     

     

    9

    Головний спеціаліст

       Заболотни Володимир Анатолійович

    414

    6-11-52

     

     

     

    ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БЛАГОУСТРОЮ

    (68003, Одеська область, м.Чорноморськ, пр. Миру, 33

    тел.\факс: 6-00-78 e-mail: okhib@ukr.net)

    1.

    Начальник

    Кілар

    Оксана

    Василівна

    404

    3-46-14

    5-20-26

     

    2.

    Заступник начальника

    Гапоненко

    Дмитро Миколайович

    404

    6-00-78

     

    3.

    Гол.спеціаліст

     

    405

    6-00-78

     

    4.

    Гол.спеціаліст

    Білоус

    Раїса

    Василівна

    418

    4-37-20

     

    5.

    Гол.спеціаліст

    Альохіна

    Олена Володимирівна

    418

    4-37-20

     

     

    УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

    (м.Чорноморськ,  пр.. Миру,  33)

    1

    Начальник управління

    Маляренко

    Олексій

    Сергійович

    206

    5-40-42

     

     

    2

    Заступник начальника – начальник відділу земельних відносин

    Степаненко

    Наталія

    Василівна

    110

    2-42-70

     

     

    3

    Начальник відділу комунальної власності

    Баришева

    Тетяна

    Володимирівна

    210

    6-52-44

     

     

    4

    Головний бухгалтер-головний спеціаліст

    Холодняк

    Ірина

    Володимирівна

    207

    6-41-18

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ   АРХІТЕКТУРИ   ТА   МІСТОБУДУВАННЯ

    (68003, м.Чорноморськ , пр.. Миру, 33, каб.117 ,  тел. 6-00-36,   ел. адреса:   arhi@gcn.ua)

    1.

    В.о. начальника управління,

    головний спеціаліст

     

    117

    5-20-12

     

     

     

     

     

     

     

    2.

    Начальник відділу  планування  і  забудови

    Мунтян

    Світлана Альбертівна

    117

    6-00-36

     

    3.

    Головний спеціаліст відділу  планування  і  забудови

    Ткач

    Олена

    Миколаївна

          118

    4-14-79

     

    4.

    Головний спеціаліст відділу  планування  і  забудови

    Соломеін

    Роман Володимирович

                       118

     

    4-14-79

     

    5.

    Спеціаліст 1 категорії відділу  планування  і  забудови

     

     

    124

     

    6-54-90

     

    6.

    Заступник головного архітектора, начальник служби містобудівного кадастру

    Мацюк

    Антоніна

    Василівна

                        117

     

    6-00-36

     

    7.

     Головний спеціаліст служби містобудівного кадастру

     

     

    117

     

    6-00-36

     

    8.

    Головний спеціаліст- служби містобудівного кадастру

     

     

    119

     

    6-44-94

     

     

    ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОГО АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (68003, м.Чорноморськ , пр.. Миру, 33,  ел. адреса     gaskil@ukr.net)

    1.

    Начальник відділу ДАБК

    Липач

    Олена

    Олександрівна

    216

    5-20-33

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    Волинцев

    Віктор

    Володимирович

    213

    5-00-80

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    Тодорова Ліна Олександрівна

    213

    5-00-80

     

     

    4.

    Головний спеціаліст

    Жекова Наталія Миколаївна

    213

    5-00-80

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

    (м.Чорноморськ, пр.. Миру, 33, факс (04868) 6-55-75)

    1.

    Начальник управління

    Амбарніков Михайло

    Петрович

    221

    5-20-14

    (0482)

    30-41-09

     

    2.

    Заступник начальника управління

    Антонюк

    Валентина

    Василівна

    221

    6-55-75

    (0482)

    30-41-09

     

    3.

    Начальник техніко-економічного відділу

    Малишева

    Надія

    Дмитрівна

    221

    6-64-67

     

    4.

    Головний спеціаліст

    Задніпрянна

    Надія

    Василівна

    221

    6-64-67

    6-50-19

    5.

    Головний спеціаліст

    Жезняк

    Ірина

    Миколаївна

    221

    6-55-75

    (0482)

    30-41-09

     

    6.

    Головний бухгалтер

    Євич

    Юлія

    Юріївна

    123

    6-60-10

     

    7.

    Головний спеціаліст з питань охорони навколишнього природного середовища

    Рябова

    Тетяна

    Юріївна

    222

    5-20-11

     

    8.

    Гол. спеціаліст з питань розподілу та реалізації житла

    Балабанова Анастасія Олександрівна

    419

    4-13-67

     

     

    ВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ, ОРГАНАМИ ДСНС, ОБОРОННОЇ РОБОТИ

    (м. Чорноморськ, пр. Миру, 33)

    1

    Начальник відділу

    Малий Микола Володимирович

    304

    3-47-21

    -

     

    2

     

    Головний спеціаліст

    Лук’янов

    Євген 

    Олексійович

    311

    6-51-04

    2-48-21

     

    3

    Головний спеціаліст

    Амбарніков

    Олександр Михайлович

    310

    6-51-04

    -

     

    4

    Головний спеціаліст

    Чистова

    Ольга Федорівна

    310

     

    -

     

     

    ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ

    (пр. Миру, 33, телефон/факс 24603, politika122122@ukr.net)

    1

    Начальник відділу

    Мельошина Людмила

    Василівна

    423

    5-20-29

     

     

    2

    Головний спеціаліст відділу

    Лобода Олена Олександрівна

    423

    6-00-44

     

     

    3

    Головний спеціаліст відділу

    Кочергіна

    Юлія

    Олександрівна

    423

    6-00-44

     

     

     

    ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

    (м.Чорноморськ, проспект Миру,33)

    1

    Начальник

    відділу

    Крістанова

    Юлія

    Анатоліївна

    308

    5-20-30

     

     

    2

    головний спеціаліст

    Молодій

    Олеся

    Іванівна

    216

    6-41-65

     

     

    3

    головний бухгалтер

    Федорова

    Олена

    Миколаївна

    206А

    6-72-53

    6-62-70

     

     

    4

    Директор

    Палацу культури

    (м.Чорноморськ, вул.Хантадзе,7)

     

     

     

    5-98-14

    5-98-13

     

     

     

    ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМЇ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

    (пр.. Миру, 33, (04868) 6-01-44, 4-26-30, тел.\факс 6-43-58, 2-43-03)

    1.

    Начальник відділу

    Фурсова

    Світлана

    Петрівна

    421

    5-20-44

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    Боровська

    Олена

    Михайлівна

    412

    6-43-58

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    Славінська Людмила Михайлівна

    416

    2-43-03

     

     

    4.

    Головний спеціаліст

    Єленич

    Вікторія

    Борисівна

    416

    2-43-03

     

     

    5.

    Головний спеціаліст-головний бухгалтер

    Щебетович

    Альона Володимирівна

    214

    4-26-30

     

     


     

    СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

    (пр. Миру, 33, тел./факс: (04868) 4-15-36,  liliyadeti@gmail.com,sdd@cmr.gov.ua)

    1

    Начальник служби

    Гудкова

    Лілія

    Юріївна

    411

    4-04-57

    5-20-28

     

    2

    Головний

    спеціаліст

    Лісіцина

    Ольга

    Миколаївна

    424

    4-15-36

     

     

    3

    Головний спеціаліст

    Семенова

    Алла

    Іванівна

    420

    6-53-45

    6-43-98

     

    4

    Головний спеціаліст

    Матящук

    Інеса

    Рафаілівна

    424

    4-15-36

    -

     

    5

    Головний спеціаліст

    Коломієць

    Олена

    Олександрівна

    420

    6-53-45

    6-43-98

     

     

    ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

    ДЛЯ СІМ′Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

     (вул. 1 Травня 3; факс 24207; il-csssdm@ukr.net,    сайт http://il-csssdm.wix.com/il-csssdm)

    1

    Директор     

    Давкніс

    Наталя

    Олексіївна

    609

    4-23-97

     

     

    2

    Начальник відділу  соціальної роботи

    Шереметьєва Світлана Анатоліївна

    609

    2-42-07

     

     

    3

    Головний спеціаліст

    Гурман

    Надія

    Анатоліївна

    609

    4-23-97

     

     

    4

    Провідний спеціаліст

    Шаблевський Олександр Сергійович

    609

    4-23-97

     

     

    5

     Керівник спеціалізованої служби ЦСПРДМФО

    вул. Героїв Сталінграду 10, ЦСПРДМФО

    Задорожна

    Марина Володимирівна

     

    3-06-64

     

     

    6

    Фахівці соціальної роботи

     

    407

    4-01-96

     

     

     

     

     

    7

    Бухгалтерія

     

    609

    2-42-07

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРА НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У М.ІЛЛІЧІВСЬКУ (УЗД ЦНАП)

    (м. Чорноморськ, пр.. Миру, 33)

    1

    Начальник УЗД ЦНАП

    Штембуляк

    Олег

    Борисович

    105

    5-20-34

    -

     

    2

    Начальник відділу по роботі з фізичними особами  ЦНАП

    Мацієвич

    Ірина Володимирівна

    108

    5-20-38

    -

     

    3

    Адміністратори відділу по роботі з фізичними особами  ЦНАП

     

    110-111

    6-40-09

    -

     

    4

    Начальник відділу по роботі з суб’єктами господарювання  ЦНАП

    Прудивус Яна Валеріївна

    102

    5-20-35

    -

     

    5

    Адміністратори відділу по роботі з суб’єктами господарювання  ЦНАП

     

    111

    6-41-11

    -

     

     

    УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

    (68001, Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 8-а, тел. 3-42-52,             

     факс. 30-42-52,e-mail: millichivsk_soc@gupsp.odessa.gov.ua)

    1

    начальник

    Прищепа Тетяна

    Іванівна

    21

    3-45-38

    3-42-52

     

     

    2

    заступник начальника

    Тофан

    Олена Миколаївна

    23

    3-42-52

     

     

    3

    заступник начальника -начальник відділу

    персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

    Качмар

    Світлана Миколаївна

    23

    3-42-52

     

     

    4

    начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансування - головний бухгалтер

     

    25

    2-55-91

     

     

    5

    начальник відділу грошових виплат і компенсацій

     

    5

    2-56-31

     

     

    6

    начальник відділу державних соціальних інспекторів

    Хромова

    Олена

    Петрівна

    31

    2-55-82

     

     

    7

    нач. відділу з питань праці та соціально-трудових відносин

    Майорська

    Кристина

    Федорівна

    30

    2-56-16

     

     

    8

    головний спеціаліст  відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

    Ріжко

    Ірина

    Едуардівна

    113 виконком пр.. Миру, 33

    6-53-18

     

     

     

    КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)

    ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

    (м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 8-А,  тел. 2-56-44, 4-30-38)

    1.

    Директор

    Камишнікова

    Тетяна

    Костянтинівна

    410,411

    2-56-44

     

     

    2.

    Заступник директора – завідувач відділенням соціальної допомоги вдома

    Надра

    Олена

    Геннадіївна

    12

    2-56-44

     

     

    3.

     

    Завідувач відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

    Міхова

    Світлана

    Гавриїлівна

    411

    4-30-38

     

     

    4.

    Заступник завідувача відділення соціальної допомоги вдома

    Зарицька

    Маріанна

    Валеріївна

    12

    4-30-38

     

     

    5

    Головний бухгалтер

     

    411

    4-30-38

     

     

    6

    діловод

    Шмітько

    Олена

    Олександрівна

    411

    4-30-38

     

     

     

    ВІДДІЛ ОСВІТИ

    (вул Хантадзе, 8-А, факс 2-55-87, miskvo@ukr.net)

    1.

    Начальник відділу

    Кушнір

    Валерій Григорович

    1

    2-55-87

    6-70-64

     

    2.

    Приймальня

    Жученко

    Олена

    Леонідівна

    1

    2-55-87

     

     

    3..

    Заступник начальника відділу освіти

    Чегаринська Ксенія

    Іванівна

    3

    2-56-06

     

     

    4.

    Головний спеціаліст з питань загал. середн. освіти

    Колодій Валентина Олегівна

    2

    2-55-96

    5-54-40

     

    5.

    Головний спеціаліст з питань дошкіл. освіти

    Рабович

    Тетяна

    Іванівна

    33

    6-34-51

    6-91-23

     

    6.

    Головний спеціаліст з питань позашкільної освіти

    Василенко

    Ірина Володимирівна

    2

    2-55-96

    6-18-63

     

    7.

    Головний спеціаліст з питань охор. дитинства

    Верис

    Алла

    Леонтіївна

    9

    2-56-49

     

     

    8.

    Відділ кадрів

    Шевчук Маргарита Петрівна

    13

    2-55-83

    4-43-76

     

     

    Централізована бухгалтерія відділу освіти

    (вул Хантадзе, 8-А, тел. 6-35-91)

    1.

    Головний бухгалтер ЦБ відділу освіти

    Додонова Оксана Володимирівна

    7

    3-43-54

     

     

    2.

    Заступник головного бухгалтера ЦБ з загальних питань

    Галюк

    Уляна Василівна

    8

    2-55-90

     

     

    3.

    Заступник головного бухгалтера ЦБ з питань економіки

    Долінська Лариса

    Іванівна

    5

    2-55-74

     

     

    4.

    Матеріальний відділ

     

    4

    2-55-94

     

     

    5.

    Розрахунковий відділ

    старший бухгалтер

    Грушко Валентина Василівна

    11

    2-55-97

     

     

     

    Міський методичний кабінет

    (пр.. Миру, 24-С, тел 2-41-33, zavmk@ukr.net)

    1.

    Завідуюча

    Адаменко Людмила Геннадіївна

     

    2-41-33

    6-70-64

     

    2.

    Приймальня

    Долгашова  Марія

    Іванівна

     

    2-41-33

     

     

    3.

    Завідуюча міською медико-педагогічною консультацією

    Кардаш Валентина Юріївна

     

    6-52-53

     

     

     

    Господарча група відділу освіти

    (пр.. Миру, 24-С, тел 2-41-33)

    1.

    Начальник

    Ватан

    Микола Дмитрович

     

    5-56-14

     

     

    2.

    Інженер з охорони праці

    Уткін Володимир Миколайович

     

    5-56-14

    5-60-75

     

    3.

    Інженер-технолог з організації харчування в закладах освіти

    Буняк

    Ірина Георгіївна

     

    5-56-14

     

     

     

    АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКА СЛУЖБА ВИКОНКОМУ

    (м. Чорноморськ, пр. Миру, 33)

    1.

    Начальник служби

    Борисова

    Лариса 

    Валеріївна

    300А

    6-44-62

     

     

    2.

    Комендант

    Кориткіна

    Інна

    Михайлівна

    300А

    6-44-62

     

     

    3.

     

    Тесляр

    Волошенюк Григорій

    Власович

     

     

    2-45-63

     

     

     

     

    4.

    Слюсар

    Кудлаєнко

    Іван

    Семенович

     

    2-45-63

     

     

    5.

    Електрик

    Лавренюк

    Петро

    Павлович

     

    2-45-63

     

     

     

    ГАРАЖ ВИКОНКОМУ

    6-52-44

     

    ЇДАЛЬНЯ ВИКОНКОМУ

    4-12-81

     

    ВАХТА ВИКОНКОМУ

    6-53-46

     

    ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕЛИЩНА АДМІНІСТРАЦІЯ

    (68091,Одеська обл., м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна,58,

    Факс:6-05-64, ел. пошта: 4380784@gmail.com)

    1

    Голова селищної

    адміністрації

    Баличев

    Федір

    Петрович

     

       

    4-07-30

     

     

    2

    Головний

    спеціаліст

    Безугленко

    Олександр

    Юрійович

     

     

    6-05-64

     

     

    3

    Головний

    спеціаліст – гл.бухгалтер

    Олійник

    Віра

    Олександрівна

     

     

    4-10-96

     

     

    4

    Головний

    спеціаліст

    Павлова

    Павлина

     Іванівна

     

     

    6-94-77

     

     

    5

    Паспортист

     

    Даниленко

    Лариса

    Олександрівна

     

     

    4-10-96

     

     

    6

    Інспектор

    Денисюк

    Надія

    Олександрівна

     

     

    6-94-77

     

     

     

    МАЛОДОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ

    (68093, c. Малодолинське, вул. Миру ,17, тел.. 719-16-03; 5-13-58; факс 04868 5-13-58,

    ел.п.:    malodolinskoe@gmail.com)

    1

    Голова

    Книш Артем Ігорович

    5

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

    2

    Головний спеціаліст

     

    Біляєв

    Павло Петрович

    3

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

    3

    Головний спеціаліст

    Андрієвська Вікторія Валентинівна

    2

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

    4

    Головний спеціаліст

    Голяндріна Любов Семенівна

    1

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

    5

    Паспортист

    Куркуденко Алла Петрівна

    4

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

     

    БУРЛАЧОБАЛКІВСЬКА СІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ

    (68094,с. Бурлача Балка, вул. Інститутська, 22;  balka001@ukr.net)

    1

    Голова адміністрації

    Жорін Володимир Петрович

     

    5-70-06

    (048)

    717-07-29

     

    2

    Головний спеціаліст

    Макогонюк Олена Петрівна

     

    5-70-06

    (048)

    717-07-29

     

    3

    Головний спеціаліст

    Сурова Меланія Миколаївна

     

    5-70-06

    (048)

    717-07-9

     

    4

    Бухгалтер

    Мартиненко Ірина

    Іванівна

     

    5-70-06

    (048)

    717-07-29

     

     

    МОЛОДІЖНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    (67840, вул. Жовтнева, 2-А, с. Молодіжне, Овідіопольський район,Одеська обл., molodigne@yandex.ru)

    1

    Сільський голова

     

     

    5-10-44

     

     

    2

    Секретар

     

     

    5-65-08

    5-10-41

     

     

    3

    Землевпорядник

     

     

    5-10-45

     

     

     

    КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ім. В.ТРОФИМОВА

    (Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Молодіжне, вул.. Жовтнева, 2-А, trofimova_ltd@ukr.net)

    1

    Голова правління

     

     

    6-13-29

     

     

    2

    Головний бухгалтер

     

     

    4-07-35

     

     

    3

    Інспектор кадрів

     

     

    5-08-86

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ  УКРАЇНИ

    У м. ЧОРНОМОРСЬКУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (68003, Одеська область, м. Чорноморськ, пр. Миру, 33, тел. / факс:3-41-97)

    1.

    Начальник управління

    Луньова Тетяна Вікторівна

    4

    3-41-97

    -

     

    2.

    Заступник начальника управління- начальник відділу

     

    3

    5-15-63

    -

     

    3.

    Начальник відділу-

    головний бухгалтер

    Басько

    Лариса Василівна

    4

    5-15-62

    -

     

     

     

    ВІДДІЛ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У м. ЧОРНОМОРСЬК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (68003, Одеська область, м. Чорноморськ, пр. Миру, 33)

    1

    Начальник відділу

     

    Коваль

    Олена Валеріївна

    115

    41169

    -

     

    2

    Заступник начальника  відділу-завідувач  сектору державного земельного кадастру

    Дмитрійчук  Наталя Тарасівна

    125

    41182

    -

     

    3

    Головний спеціаліст-бухгалтер

    Качерович Марина Вікторівна

    125

    43264

    -

     

    4

    Головний спеціаліст-юрисконсульт

    Денисевич Ганна  Вікторівна

    125

    43264

    -

     

     

    ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

    (м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 8-Б; тел./факс. 25584, gilich_cz@ukr.net)

    1.

    (В.о.

    директора)

    Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг

    Островська

    Ірина

    Миколаївна

     

    10

     

    3-45-56

     

     

    2.

    Заступник начальника відділу надання соціальних послуг

    Нагієва

    Катерина Олексіївна

    5

    2-55-68

     

     

    3.

    Головний бухгалтер

    Корнелюк Руслана Арсентіївна

    13

    2-55-71

     

     

    4

    Юрисконсульт

    Шумська Кристина Петрівна

    11

    2-55-71

     

     

    5

    Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг

    Михайлюк

    Ірина Володимирівна

    12

    2-55-84

     

     

    6

    Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг

    Білоусова Тетяна Геннадіївна

     

    2-55-62

     

     

    7

    Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг

    Вуєк

    Любов Анатоліївна

    1

    2-55-62

     

     

    8

    Фахівець 1 категорії відділу надання соціальних послуг

    Юрченко

    Ірина Миколаївна

    12

    2-55-84

     

     

     

    ПЕНСІЙНИЙ  ФОНД  УКРАЇНИ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В м. ЧОРНОМОРСЬК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (вул. Хантадзе, 8-а, м. Чорноморськ, 68001    тел. (04868) 2-40-88,

    факс  (04868) 3-45-23  E-mail: ill@od.pfu.gov.ua)

    1

    Начальник управління

    Дутчин

    Ганна

    Юріївна

    14

    2-40-88

     

     

    2

    1 заступник начальника управління

    Терещенко Лілія Вікторівна

    12

    2-47-41

     

     

    3

    Заступник начальника управління

    Просвірніна Тетяна Володимирівна

    5

    2-47-65

     

     

    4

    Начальник бюджетно-фінансового відділу – гол. бухгалтер

    Жвікова Катерина Іванівна

    17

    2-46-89

     

     

    5

    Начальник відділу з виплати пенсій з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

    Обертович Вікторія Анатоліївна

    5

       

     

    6

    Начальник відділу контрольно-перевірочної роботи

    Тіміргалєєва-Світлична Світлана Анатоліївна

    2

    2-47-62

     

     

    7

    Начальник відділу обслуговуван. громадян

    Мазур

    Юлія

    Юріївна

    3

    3-34-38

     

     

    8

    Начальник відділу платежів до пенсійної системи

    Мельникова Тетяна Григорівна

    10

    2-47-75

     

     

    9

    Начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем

    Павлюк Марина  Василівна

    9

    3-43-69

     

     

    10

    Заступник начальника відділу обслуговуван. громадян

    Неткова

    Наталя Мірчевна

    3

    3-34-38

       

    11

    Заступник начальника відділу з виплати пенсій з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

    Стахурська Тетяна

    Іванівна

    5

         

    12

    Заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем

    Каменська Оксана Михайлівна

    9

    3-34-08

       

    13

    Завідувач юридичного сектору

     

    13

    2-46-13

       

    14

    Завідувач сектору адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

     

    11

    3-34-08

       

    15

    Завідувач адміністратив-господарського сектору

    Тернавська Алла Рафаелівна

    14

    3-45-23               2-40-88

       

    16

    Головний спеціаліст відділу обслуговуван. громадян

    Сірооченко Інна Олександрівна

    1

    2-45-97

       

    17

    Головний спеціаліст відділу обслуговуван. громадян

    Суперата Марія Вікторівна

    1

    2-45-97

       

    18

    Головний спеціаліст відділу обслуговуван. громадян

    Пєлін

    Тетяна Анатоліївна

    1

    2-45-97

       

    19

    Головний спеціаліст відділу обслуговуван. громадян

    Левицька Лариса Миколаївна

    1

    2-45-97

       

    20

    Головний спеціаліст з персоналу та організаційно-інформаційної роботи

    Кизима

    Ірина Володимирівна

    15

    2-46-13

       

     

    ФОНД ПРИДТРИМКИ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

    (тел../факс:  6-70-94)

    1

    Директор фонду

    Кострицька

    Світлана

    Василівна

    417

    6-70-94

       

     

     

    КОМУНАЛЬНІ ТА ГОСПОДАРСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    ул. Олександрійська, 2-Б; тел./факс: 6-05-55; e-mail: office@icdh.org.ua)

    1

    Начальник

    Миза

    Сергій Васильович

    4

    6-05-55

    -

     

    2

    Приймальня

    Загоріна

    Катерина Юріївна

    4

    6-05-55

    -

    -

    3

    Головний інженер

    Шевченко

    Володимир Вадимович

    7

    6-52-48

    -

     

    4

    Заст. начальника

    Борисенко

    Оксана

    Іванівна

    5

    4-34-57

    -

    -

    5

    Головний бухгалтер

    Кочура

    Оксана Володимирівна

    12

    4-17-41

    4-04-65

     

    -

    -

    6

    Провідний інженер

    технагляду

    Мельниченко

    Оксана Миколаївна

    1

    5-13-08

    -

    -

    7

    Начальник виробничо- технічного відділу

    Матвійчук

    Галина

    Іванівна

    2

    4-26-43

    5-11-79

    -

    -

    8

    Начальник планово-економічного відділу

    Кузік

    Світлана Анатоліївна

    3

    6-70-58

    -

    -

    9

    Начальник відділу кадрів

    Чепурна

    Любов Михайлівна

    13

    6-42-87

    -

    -

    10

    Начальник юридичного відділу

    Вовкович

    Олена

    Василівна

    15

    6-03-26

    -

    -

    11

    Начальник адміністратив.-господарського відділу

    Стахова

    Оксана Віталіївна

    14

    5-11-73

    -

    -

    12

    Начальник служби охорони труда та ЦО

    вул.Перемоги, 2

    Ковтун

    Олександр Іванович

     

    5-13-71

    -

    -

    13

    Начальник ЖЕД-1

    вул.Леніна, 19

    Пасишен

    Віктор

    Іванович

     

    6-44-76

    4-31-02

    -

     

    14

    Начальник ЖЕД -2

    вул. 1Травня, 4А

    Радіонов

    Сергій Миколайович

     

    6-00-00

    4-30-37

    -

     

    15

    Начальник ЖЕД-3

    вул.Героїв Сталінграду, 9

    Боценюк

    Ольга Вікторівна

     

    6-05-00

    4-32-15

    -

     

    16

    Начальник ЖЕД-4

    вул.1Траня, 10Б

    Мацієвич

    Андрій

    Миколайович

     

    2-42-78

    6-01-25

    -

    -

    17

    Начальник РБД

    вул.Перемоги, 2

    Кравченко

    Борис Георгієвич

     

    6-43-01

    4-10-49

    -

    -

    18

    Начальник ЕАДС

    вул.Олександрій

    ська, 18

    Якутенко

    Анатолій Вікторович

     

    6-53-35

    4-11-08

    -

    -

    19

    Головний енергетик

    вул.Олександрій ська, 18

    Альт

    Сергій Георгієвич

     

    6-20-73

    6-20-43

    -

    -

    20

    Начальник транспортної дільниці

    вул.Перемоги, 2

    Лисицін

    Сергій Георгієвич

     

    6-43-01

    -

    -

    21

    Начальник СДУДР

    вул.Перемоги, 2

    Лукі

    Олег

    Сергійович

     

    6-01-81

    -

    -

    22

    Директор пляжу

    вул.Пляжна, 15

    Мельошин

    Станіслав Анатолійович

     

    6-21-55

    -

     

    23

    Директор кладовища

    вул.Олександрій ська, 2Б

    Коваль

    Олексій Васильович

     

    5-89-14

    5-91-14

    -

     

    24

    Зав. б/відпочинку

    вул. Приморська, 87

    Барановська

    Валентина Олександрівна

     

    9-49-77

    -

    -

    25

    Методичний кабінет по роботі з населенням

    вул. 1Травня, 17

    Арабська

    Катерина

    Іванівна

     

    6-54-01

    -

    -

    26

    Міська баня

    вул.Олександрійська, 2Б

     

     

    4-00-81

    -

    -

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧОРНОМОРСЬКВОДОКАНАЛ»

    (м. Чорноморськ, пр.. Миру, 41-а; тел./факс: 5-04-44; e-mail: ivk@odessa.ukrtel.net)

    1

    Директор

    Бондаренко Володимир Григорович

     

    6-02-48

     

     

     

    2

    Приймальна

     

     

    6 02 48

     

     

    3

    Заст.директора

    Сурнін

    Ігор Володимирович

     

    6-02-48

     

     

     

    4

    Головний інженер

    Прокоф′єв

    Олег

    Валерійович

     

    6-02-48

     

     

     

    5

    Заст.головного інженера

    Довженко

    Сергій Миколайович

    201

    6-02-48

     

     

     

    6

    Головний бухгалтер

    Левченко Володимир Миколайович

     

    6-02-48

     

     

     

     

    7

     

    Головний економіст

     

    Луценко Людмила  Григорівна

     

    305

     

    5-03-07

     

     

     

    8

    Інспектор відділу кадрів

    Якутенко Людмила Анатоліївна

    305

    5-03-07

     

     

     

    9

    Начальник юридичного відділу

    Поведик

    Тетяна

    Петрівна

    307

    6-02-48

     

     

     

    10

    Начальник ВТВ

    Боканча 

    Юлія Вячеславівна

    301

    6-00-07

     

     

     

    11

    Начальник водопровідного господарства

    Тітов 

    Андрій  Вікторович

     

    9-15-86

     

     

     

    12

    Майстер цеху водовідведення

     

     

    6-20-57

     

     

    13

    Начальник енерговідділу

    Бакунін

    Ігор

    Миколайович

    302

    5-03-07

     

     

     

    14

    Начальник комерційного відділу

    Нагорний

    Андрій Борисович

    207

    6-91-13

     

     

     

    15

    Міський абон. відділ

    Тарасова  Катерина

    Вікторівна

    203

    6-91-15

    5-03-15

     

     

    16

    Сільський абон.відділ

    Чорнобровкіна  Любов

    Тимофіївна

    205

    6-60-50

    5-03-14

     

     

    17

    диспетчер

     

     

    9-15-86

    6-10-29

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО  «ЧОРНОМОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»

    (м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-А, тел../факс 6-03-97, e-mail:  illichteplo@yandex.ua)

    1

    Директор

    Паншин

    Анатолій

    Володимирович

     

    6-02-54

    6-03-97

     

     

    2

    Приймальня

     

     

    6-03-97

     

     

    3

    Заступник директора  з економіки

    Лаврова

    Олена

    Анатоліївна

     

    4-18-21

     

     

    4

    Головний інженер

    Висоцький

    Олександр

    Григорович

     

    3-00-21

     

     

    5

    Головний бухгалтер

    Лук′янова

    Інна

    Анатоліївна

     

    6-05-04

     

     

    6

    Виробничо-технічний відділ

    Вдовиченко

    Наталія

    Анатоліївна

     

    6-02-65

     

     

    7

    Інженер (керівник групи) з розрахунків за теплопостачання з квартиронаймачами

    Кашнова

    Олена

    Василівна

     

    6-50-75

     

     

    8

    Інспектор з кадрів

    Префак

    Тетяна

    Сергіївна

     

    6-40-86

     

     

    9

    Інженер (керівник групи) по укладанню договорів з юр.особами

    Фарік

    Ірина

    Геннадіївна

     

    6-31-36

     

     

    10

    Диспетчерська

     

     

    6-04-95

     

     

    11

    Відділ з приладів обліку теплової енергії

     

     

    6-00-23

     

     

     

    ІЛЛІЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

    (м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 12,  факс: 6-52-96

    e-mail: asu@ilres.od.energy.gov.ua, kanc@ilres.od.energy.gov.ua)

    1

    Начальник

    Павловський Геннадій Олександрович

    302

    6-52-95,

    6-52-96, 705-24-03

     

     

    2

    Головний інженер

    Даулєтов Асланбек Сейтбекович

    303

    6-52-95,

    6-52-96, 705-24-03

     

     

    3

    Приймальня документознавець

    Осадча

    Наталя Миколаївна

    301

    6-52-95,

    6-52-96, 705-24-03

     

     

    4

    документознавець

    Коломойцева Тетяна Андріївна

    305

    9-19-72

     

     

    5

    Оперативно-диспетчерська група

     

    201

    6-05-01,

    факс:

    9-17-87

     

     

    6

    Керівник оперативно-диспетчерської групи

    Карташев Святослав Володимирович

    202

    4-08-60

     

     

    7

    Виробничо-технічна група:

     

     

     

    Інженер

     

     

    Інженер

     

     

    Інженер з розвитку мереж

     

    Електромонтер з нагляду за трасами кабельних мереж

    Завальнюк Наталя Анатоліївна

    Лозанова Наталія Вікторівна

    Нестеренко Ольга Анатоліївна

    Ковальчук

    Дар’я

    Василівна

    304

     

    304

     

     

     

    306

     

     

    308

    6-03-71

     

    6-03-71

    6-14-91

     

     

    9-19-72

     

     

    8

    Начальник електро-технічної лабораторії

    Патратій

    Петро Євгенович

    310

    6-14-91

     

     

    9

    Механік

    Романенко Олександр Григорович

     

    9-19-44

     

     

     

    Енергозбут (м. Чорноморськ, пр. Миру, 41)

     

     

    10

    Заст.начальника району з енергозбуту

    Коцюк

    Сергій Васильович

    7

    3-40-31

     

     

    11

    Група по роботі з побутовими споживачами:

     

     

     

    Керівник

    Олійник

    Микола Володимирович

    10

    3-44-68

     

     

     

    Інспектор інспекції енергонагляду

    Янцеловська Наталя Леонідівна

    10

    3-44-68

     

     

     

    Вікно довідок

     

    2

    3-48-92

     

     

    12

    Група з контролю за дотриманням договірних величин (юр.особи):

     

     

     

     

     

     

    Інспектори інспекції енергонагладу

    Соколюк Володимир Борисович

    3

    3-49-58

     

     

    Голованов Михайло Петрович

     

     

     

    Інженер з режимів

    Бодяк

    Інна

    Анатоліївна

    13

    3-49-41

     

     

     

    Інженер з договорів

    Руденко Світлана Юріївна

    13

    3-49-41

     

     

    Швець

    Ірина Володимирівна

     

     

    13

    Група по роботі з юридичними особами:

     

     

     

     

    Економісти

    Свашенко Валентина Дніпровна

    Вдовіна Світлана Сергіївна

    Новікова

    Олена

    Василівна

    Кузнєцова

    Тетяна Валеріївна

    12

    3-49-16

     

     

    14

    Група приладів обліку:

     

     

     

    Майстер

    Кобелєв

    Сергій Олександрович

    4

    4-37-30

     

     

     

    ІЛЛІЧІВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВОГО ГОСПОДАРСТВА

    ПАТ «ОДЕСАГАЗ»

    (вул. Хантадзе, 13, тел./факс. 6-04-58)

     

    1

     

     

    Начальник управління

     

    Приймальня

    Мітюченко

    Вадим

    Ігоревич

     

    6-04-58

     

     

    6-04-58

     

     

    2.

    Старший майстер

    Холодняк

    Ірина

    Володимирівна

     

    5-54-28

    701-50-42

     

     

    3.

    Абонентський відділ

     

     

    5-54-80

    770-21-10

    5-97-51

    5-97-52

     

     

    4.

    Аварійна служба

     

     

    104

    6-04-04

     

     

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗЕЛЕНГОСП»

    (68001, Україна, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 9-А

    телефон-факс: (04868)4-00-92; e-mail: zelengosp@ukr.net)

    1.

    Директор

    Пігасов

    Вадим Володимирович

     

    4-34-78

     

     

    2.

    Головний бухгалтер

    Кадирова

    Ірина

    Вільямівна

     

    4-00-92

     

     

    3.

    Загальний  відділ

     

     

    4-00-92

     

     

     

    ТОВ «АВТОДОР»

    (68001, Україна, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Праці, 20

    телефон 6-25-93; e-mail: avtodor_ltd@mail.ru

    1.

    Директор

    Гончаренко

    Олег

    Васильович

     

    6-25-93

     

     

    2.

    Прийомна

    Сидір

    Руслана

    Василівна

     

    6-25-93

     

     

    3.

    Диспетчер

     

     

    4-19-88

     

     

     

    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІЛКОМСВІТ»

    (68001  Одеська  обл.  м. Чорноморськ,    вул. Праці, 13; тел. факс  3-43-59

    e-mail: ilkomsvit@ukr.net)

    1

    Директор

    Басенко 

    Данило 

    Віталійович

     

     

     

    6-92-38

    3-43-59

     

     

     

    2

    Начальник дільниці

    Щербина

    Руслан

    Олексійович

     

     

     

    6-92-38

     

     

    3

    Спеціалісти

     

     

    6-92-38

     

     

    4

    Диспетчер

     

     

    6-92-38

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО – ФІРМА «РАЙДУГА»

    (м. Чорноморськ, вул.. 1 Травня, 3; e-mail:19radyga92@mail.ruradygot 2@ukr.net)

    1.

    Директор

    Чайка

    Олександр

    Олександрович

     

    2-43-73

     

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРІЗАЦІЇ»

    (м. Чорноморськ, пр. Миру, 19-А, 2 під′їзд, 1-2 поверх, тел. (048) 737 – 34 – 50, тел/факс (048) 737 – 34 – 60;

    поштова адреса: Одеська область, м. Чорноморськ, пр. Миру, № 19, а/с 615;

    e-mail: kp.bti.il@gmail.com

    1

    Начальник

    Фомов

    Ігор

    Васильович

     

     

     

     

    2

    Начальник фінансово-економічного відділу

    Гаврилюк Людмила Василівна

     

     

     

     

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІЛЛІЧІВСЬКЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО» (КП «ІПВАПБ»)

    (пр. Миру, 33; e-mail: Buro@ilyichevsk.net)

    1

    Начальник

    Глущенко

    Микола

    Іванович

    116

    6-93-80

     

     

    2

    Головний бухгалтер

    Резниченко

    Алла

    Геннадіївна

    116

    6-93-80

     

     

    3

    Архітектор

    Кононова

    Наталія Вячеславівна

    119

    6-44-94

     

     

     

    ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

     

    РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ЧОРНОМОРСЬКИЙ МАЯК»

    (68001, м. Чорноморськ, пр.. Миру, 8; E–mail: gazetacrm@gmail.com

    gazeta.reclama@yandex.ua)

    1

    Редактор

    Панас

    Богдан Романович

     

    6-12-44

    760-82-69

    (9-12-69)

     

     

    2

    Приймальня

    Кириченко Олена

    Іванівна

     

    6-12-44

     

     

    3

    Заст. редактора - відповідальний секретар

    Муравинець Ігор

    Федорович

     

    6-43-93

    760-05-95

    (9-35-95)

    5-13-33

     

    4

    Верстальщик

    Павлишин

    Яніна Михайлівна

     

     

     

     

     

    5

    Зав. відділом

    Калита

    Олена

    Іванівна

     

    9-35-96

    6-44-92

     

    6

    Зав. відділом

    Гончарук Микола Станіславович

     

    9-35-96

     

     

    7

    Кореспондент

    Загорулько Оксана Владиславівна

     

    9-35-96

    6-56-07

     

    8

    Кореспондент

    Гончарук

    Ірина Анатоліївна

     

    6-28-53

     

     

    9

    Фотокореспондент

    Георгиєв Олександр Борисович

     

    9-35-96

    4-16-94

     

    10

    Головний бухгалтер

    Тищенко

    Ірина Степанівна

     

    6-43-96

     

     

    11

    Відділ реклами та передплати

    Ряба

    Вікторія Михайлівна

     

    6-21-11

    3-10-21

     

     

    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ

    «ІЛЛІЧІВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ-3»

    (юридична адреса: 68001, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Праці, 6

    поштова адреса: 68002, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 2

    тел/факс: (04868)9-12-70, 5-15-66, (048) 702-12-70; ел. пошта: it3@it3.com.ua

    сайт: www.it3.com.ua)

    1

    Директор

    Фоменко Михайло Володимирович

     

    9-12-70

    4-15-39

     

    2

    Редакція

    Новин

     

     

     

     

     

     

    3

    Випускаючий редактор

    Морозова Юліана Михайлівна

     

    5-15-66

     

     

    4

    Служба

    програм

     

     

     

     

     

    5

    Спеціаліст

    Щербакова Світлана Андріївна

     

    9-12-70

    3-07-13

     

               

     

    ПНВТСРЧТПТСБНД
      Опитування

      Нажаль зараз немає активних опитувань

      Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань