КАРТКА ДОКУМЕНТА

Аналіз впливу регуляторного акта до проекту рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради “Про скасування рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 21.04.2011року №273-Про врегулювання тарифів на послуги(роботи),що надаються Комунальним підприємством “Бюро технічної інвентаризації”

Тип документу

Аналіз регуляторного впливу

Ідентифікаційний номер

8C482734-CB08-4FB5-A960-A7B4590E37C6

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП “БТІ”

Відповідальна особа

Фомов І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Тарифи .

Перше оприлюднення

26.10.2016

08:42

Останні зміни

26.10.2016

08:46

Дата прийняття

08.06.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

1.Визначення проблеми ,яку передбачається розвязати шляхом державного регулювання.

Враховуючи той фактор,що Комунальне підприємсво “Бюро технічної інвентаризації” вже не є монополістом  ,щодо надання послуг з технічної інвентаризації обєктів нерухомого майна,з метою прибуткової роботи підприємства та гнучкості цін на  послуги в умовах зростаючої конкуренції та на підставі Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації обєктів нерухомого майна ,затвердженої наказом Держбуду України від 24.05.2001 №127 та з урахуванням вимог Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунвального господарства від 21.11.2003 року №198 зі змінами “Про затвердження Збірника норм часу на роботи,що виконуються субєктами господарювання ,які здійснюють технічну інвентаризацію обєктів нерухомого майна” ,та змінами до ЗУ “Про місцеве самоврядування” №280/97-ВР від 21.05.1997 ,виникла необхідність скасувати  рішення виконавчого комітету Чорноморської  міської ради від 21.04.2011року №273”Про врегулювання тарифів на послуги(роботи),що надаються комунальним підприємством “Бюро технічної інвентаризації”.”

2.Визначення цілей

Приведення регуляторного акта -рішенння виконавчого комітету Чорноморської міської ради у відповідність до  вимог  чинного законодавства,у звязку зі  змінами нормативно-правових актів України.

3.Визначення та прийняття альтернативних способів досягнення встановлених цілей.

Альтернативи рішення проблеми:

- встановлення органами місцевого самоврядування  нових, економічно обгрунтованих, тарифів;

- скасування рішення  виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 21.04.2011року №273-Про врегулювання тарифів на послуги(роботи),що надаються Комунальним підприємством “Бюро технічної інвентаризації”.

Перша альтернатива є неприйнятною, оскільки відповідно до діючого законодавства України у органів місцевого самоврядування відсутні повноваження щодо встановлення тарифів на послуги(роботи) з технічної інвентаризації обєктів нерухомого майна.

Крім того,відповідно до  Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації обєктів нерухомого майна ,затвердженої наказом Держбуду України від 24.05.2001 №127 “Розмір та порядок оплати робіт із технічної інвентаризації визначаються у договорі за домовленністю сторін”(Пукт 1.4 розділу 1 доповнено новим абзацом згідно з Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства “2 від 08.01.2013р).

Друга альтернатива дасть змогу Комунальному підприємству “Бюро технічної інвентаризації” встановлювати вартість послуг на договірних засадах,а також  ліквідувати невідповідність між рішеням виконавчого комітету та законодавчими актами України.

4.Механізм та заходи, які забеспечують розвязання визначеної проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта.

Прийняття рішення виконавчого комітету Чорноморської  міської ради “Про  скасування рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 21.04.2011року №273-Про врегулювання тарифів на послуги(роботи),що надаються комунальним підприємством “Бюро технічної інвентаризації”.”

Дане рішення підлягає оприлюдненю на офіційному сайті Чорноморської міської ради, газеті “Чорноморський маяк” та вступає в силу з моменту його офіційного оприлюднення.

5.Обгрунтування можливості досягненя встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта.

Повне дотримання чинного законодавства.

6.Характеристика очікуваних результатів прийняття регуляторного акта.

Рішенням  виконавчого комітету Іллічівської  міської ради “Про врегулювання тарифів на послуги(роботи),що надаються комунальним підприємством”Бюро технічної інвентаризації”від 21.04.2011р №273, були встановленні тарифи ,виходячи з вартості 1-ї години виконуваних робіт у розмірі 63,79 грн. Основною складовою даного тарифу  являється  заробітна плата ,яка розрахована відповідно до Галузевої угоди виходячи з мінімальної заробітної плати 922 грн.За період 2011р-2015р змінювалась мінімальна заробітна плата,зростали ціни на товаро-матеріальні цінності,енергоносії при незмінній вартості тарифу підприємства.Встановлений тариф не давав підприємству своєчасно реагувати на зміни в ціновій політиці, ,не бути конкурентноспроможним на  ринку послуг з технічної інвентаризації обєктів нерухомого майна.Від так виникла необхідність перегляду тарифу на роботи(послуги),що надаються підприємством.

Скасування рішення та  надання підприємству самостійно встановлювати тариф на послуги (роботи) згідно з Інструкцією  про порядок проведення технічної інвентаризації обєктів нерухомого майна, затвердженої наказом Держбуду України від 24.05.2001 №127,забеспечить беззбиткову діяльність підприємства,бути конкурентноспроможним на ринку послуг ,в результаті чого будуть  збільшенні відрахування до бюджетів як місцевого рівня так державного.

Табл.1.Прогнозні показники діяльності підприємства.(тис грн)

      показники

2016рік

Очікуваний дохід підприємства

1560,00

Витрати підприємства

1530,00

Чистий прибуток

30,00

Відрахування до бюджету

871,50

-ПДВ

312,00

-ЕСВ

408,00

-Прибутковий податок

151,5

 

 

7.Обгрунтування терміну дії запропонованого регуляторного акта.

Термін дії запропонованого регуляторного акта постійний.

8.Визначення показників результативності акта.

Показником результативності акта  є стабільна ,беззбиткова діяльність Комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації”.

9.Визначення заходів ,за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності акта.

Відстеження результативності регуляторго акта  не проводиться у звязку зі скасуванням рішення.

 

Начальник КП “БТІ”                                                                  Фомов І.В.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань