КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

157C2089-DEA9-4EF0-8454-1CEF27F8346C

Номер рішення

36

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ охорони здоров’я

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Конкурси .

Перше оприлюднення

02.06.2020

09:41

Останні зміни

02.06.2020

09:43

Дата прийняття

02.06.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

У зв’язку з тим, що 29 травня 2020 року виникла вакантна посада керівника комунального  некомерційного  підприємства «Чорноморська   лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області, з метою  проведення конкурсу на зайняття даної посади, керуючись  п.п. 3, 11 Порядку   проведення   конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я, що перебуває у комунальній  власності Чорноморської територіальної громади Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 17.04.2020 №  561 - VII:

 

 

1. Провести конкурс на зайняття  посади керівника комунального некомерційного підприємства «Чорноморська   лікарня» Чорноморської  міської  ради Одеської області.

 

2. Затвердити текст оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального  некомерційного  підприємства «Чорноморська   лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області (додається).

 

3. Оприлюднити даний наказ та оголошення про початок формування конкурсної комісії на  офіційному вебсайті Чорноморської міської ради  Одеської області.

 

4.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Т.в.о. начальника відділу                                                    Н.В. Кушніренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань