КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол тридцять першої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

8342094F-5525-4E6E-89AD-C1990CC333CC

Номер рішення

Протокол тридцять першої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

03.07.2019

11:01

Останні зміни

03.07.2019

11:03

Дата прийняття

26.06.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
  тридцять першої  Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         26 червня 2019 року
Актова зала   10.00    
На початок роботи пленарного засідання у залі-    33 депутати (список додається)
Після  пункту 1.3  порядку    денного   у     залі-   31 депутат (список додається)
Сесію веде міський голова   Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:       Біляєва -Дубровіна О.В.  
          Ковальчук В.Г.
          Поліщук О.І.  
  Порядок денний
1 Кадрові та внутрішньо-організаційні питання:
 
  1.1.  Про затвердження на посаді заступника міського   голови  з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Яволової Наталі Олександрівни. 
  1.2. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».
  1.3. Про затвердження на посаді заступника міського   голови  з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Нарожного Георгія Олександровича. 
  1.4.  Про внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 року № 399-VII «Про розподіл та затвердження посадових обов’язків між секретарем   Чорноморської міської ради Одеської області, заступниками     міського    голови    з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області та  керуючої   справами (секретаря) виконавчого комітету Чорноморської  міської ради  Одеської  області».
  1.5.  Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 24.12.2015 року № 20-VII «Про   утворення   виконавчого   комітету Чорноморської   міської  ради Одеської області VІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».
  1.6. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 06.11.2015 року № 2-VII «Про затвердження Регламенту Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання».
  1.7. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеської області.
2 Про виконання бюджету міста Чорноморська за 1 квартал 2019 року. 
3 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік". 
4 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.12.2018р. № 361-VII "Про прийняття у 2019 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із сільського бюджету Дальницької сільської ради Овідіопольського району  Одеської області  до бюджету міста Чорноморська".
5 Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020 рік.
6 Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020 рік.
7 Про внесення змін до Положення про туристичний збір на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від  09.04.2019 року  № 420. 
8 Додатково. Про внесення змін та доповнень до   рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську   програму "Здоров’я населення   Чорноморської  територіальної громади"  на    2016 - 2020   роки".
9 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.12.2018р. № 362-VII "Про Міську програму зміцнення законності, безпеки та порядку на території міста Чорноморська Одеської області "Безпечне місто Чорноморськ" на 2018-2019 роки".
10 Про затвердження Міської програми підтримки та розвитку навчально - матеріальної   бази та соціального захисту учнів  Державного навчального  закладу "Іллічівський професійний судноремонтний ліцей" на 2019 рік.
11 Про    внесення змін     та   доповнень  до    рішення    Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 року № 403 - VII "Про Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2019 рік".
12 Про  внесення  доповнень  до  рішення  Чорноморської    міської ради  Одеської  області від 06.01.2016 року   № 29-VIІ “Про  міську цільову  Програму   соціального захисту  та  соціальної  підтримки ветеранів, осіб з інвалідністю,  одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених   верств  населення,  молоді, сімей  з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,   Чорноморської   територіальної   громади на    2016-2020  роки” (зі змінами).
13 Про внесення змін до Міської  програми  підтримки   громадських об'єднань ветеранів міста Чорноморська на 2019 рік, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019р. № 417-VII.
14 Про  затвердження  акта  приймання - передачі до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного майнового комплексу державного закладу «Стоматологічна поліклініка Міністерства охорони здоров’я України міста Чорноморська».
15 Про  припинення державного закладу ″Стоматологічна поліклініка Міністерства охорони здоров’я України міста Чорноморська″, у зв’язку із його реорганізацією  шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство ″Чорноморська. міська стоматологічна поліклініка″ Чорноморської міської ради Одеської області.
16 Про    затвердження    Передавального     акту     балансових рахунків,  матеріальних  цінностей  та активів комунального підприємства     «Муніципальна  охорона»     Чорноморської міської    ради     Одеської   області   до   правонаступника  – комунальної установи «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеської області та рекомендацію щодо призначення Канар’яна П.Р. на посаду директора комунальної установи «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеської області.
17 Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області. 
18 Про затвердження Положення про Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області (в новій редакції).
19 Про  закріплення  будівлі Бурлачобалківського клубу, яка  перебуває  у  комунальній власності Чорноморської територіальної громади в особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області,  що розташована за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,              с. Бурлача Балка,   вул. Центральна, 103, на праві оперативного управління за відділом культури Чорноморської  міської  ради Одеської області. 
20 Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Чорноморської міської ради Одеської області. 
21 Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської   області   сьомого   скликання  на  друге  півріччя  2019  року. 
22 Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області  від 10.06.2011 року № 75-VI “Про Положення  та  склад комісії    Чорноморської міської  ради  Одеської області  з  питань  поновлення   прав реабілітованих”.
23 Про   затвердження    Інвестиційної програми     комунального     підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської  міської ради Одеської області  на 2019 рік. 
24 Про збільшення статутного капіталу та   затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції). 
  Знято з розгляду. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення від об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «НОМЕР СІМ».
25 Про   списання   з   балансу  комунального підприємства «Міське управління житлово – комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області багатоквартирного  житлового будинку, розташованого за адресою:                                         м. Чорноморськ  вул. Транспортна, 27-г.
26 Про   списання з балансу  комунального підприємства «Міське управління житлово – комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області багатоквартирного житлового будинку, розташованого за адресою:  м. Чорноморськ  вул. Парусна, 5.
27 Про  надання   дозволу   на  розроблення детального плану території у виробничій зоні  міста  за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   вул.  Транспортна,  16.
28 Про земельні правовідносини.       
Міський голова Хмельнюк В.Я. привітав депутата міської ради Марченка А.А. з днем народження.
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, "не голосували" - 0.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості                                                                                                                                                               трьох осіб, а саме: Біляєвої -Дубровіної О.В., Ковальчука В.Г., Поліщука О.І.:  "за"- 34,                   "проти" - 0,  "утримались" - 0, "не голосували" - 0.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
                                                                                                                                                    
Голосування за порядок денний за основу: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.
Пропозиція міського голови  про включення  до порядку денного додаткового питання, а саме:
1 Про внесення змін та доповнень до   рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську   програму "Здоров’я населення   Чорноморської  територіальної громади"  на    2016 - 2020   роки".
Пропозиція міського голови  про зняття з порядку денного  питання, а саме:
1 Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення від об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «НОМЕР СІМ».      
Голосування за порядок денний в цілому із змінами та доповненнями: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 34, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не   голосували - 0.  
До початку обговорення  порядку денного сесії відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів  особисто повідомляють Дудніков М.Ю., Жуха Л.І., Маляренко О.С., Крючкова Н.Я., Сміренський І.В., депутати міської ради (заяви додаються до протоколу сесії).
     
 Слухали: 1. Кадрові та внутрішньо-організаційні питання:
 
 Слухали: 1.1 Про затвердження на посаді заступника міського   голови  з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Яволової Наталі Олександрівни. 
  Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
Виступив: Звеняцький М.С., депутат міської ради.     
    Голосування за пропозицію міського голови: "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 3, не голосували - 1.                  
  
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 434-VІI прийнято (додається)     
Міський голова Хмельнюк В.Я. привітав заступника міського   голови  з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Яволову Наталю Олександрівну  з призначенням.
Слухали: 1.2 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 23, "проти" - 1,   "утримались" - 10, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 435-VІI прийнято (додається)     
У залі 31 депутат (Червачов С.М., Червачов М.С. покинули пленарне засідання сесії)       
Слухали: 1.3 Про затвердження на посаді заступника міського   голови  з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Нарожного Георгія Олександровича. 
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
Виступили: Звеняцький М.С., депутат міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова.     
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 25, "проти" - 1,   "утримались" - 5, не голосували - 1.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 436-VІI прийнято (додається)     
Міський голова Хмельнюк В.Я. привітав заступника міського   голови  з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Нарожного Георгія Олександровича  з призначенням.
У залі 31 депутат (Гаврилюк Л.М. прибула,  Звеняцький М.С. покинув  пленарне засідання сесії)       
Слухали: 1.4 Про внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 року № 399-VII «Про розподіл та затвердження посадових обов’язків між секретарем   Чорноморської міської ради Одеської області, заступниками     міського    голови    з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області та  керуючої   справами (секретаря) виконавчого комітету Чорноморської  міської ради  Одеської  області».
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 27, "проти" - 0,   "утримались" - 4, не голосували - 1.                
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 437-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 1.5 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 24.12.2015 року № 20-VII «Про   утворення   виконавчого   комітету Чорноморської   міської  ради Одеської області VІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 24, "проти" - 0, "утримались" - 8, "не голосували" - 0.                  
  Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 438-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 1.6 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 06.11.2015 року № 2-VII «Про затвердження Регламенту Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання».
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 1, не голосували - 0.                
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 439-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 1.7 Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеської області.
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 1, не голосували - 0.                        
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 440-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 2. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 1 квартал 2019 року. 
  Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
   Рішення від  26.06.2019 р. № 441-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік".       
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 442-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.12.2018р. № 361-VII "Про прийняття у 2019 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із сільського бюджету Дальницької сільської ради Овідіопольського району  Одеської області  до бюджету міста Чорноморська".      
  Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 443-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020 рік.      
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 444-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 6. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020 рік.      
  Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 445-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 7. Про внесення змін до Положення про туристичний збір на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від  09.04.2019 року  № 420.       
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 446-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 8. Додатково. Про внесення змін та доповнень до   рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську   програму "Здоров’я населення   Чорноморської  територіальної громади"  на    2016 - 2020   роки".      
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 447-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.12.2018р. № 362-VII "Про Міську програму зміцнення законності, безпеки та порядку на території міста Чорноморська Одеської області "Безпечне місто Чорноморськ" на 2018-2019 роки".
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 448-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про затвердження Міської програми підтримки та розвитку навчально - матеріальної   бази та соціального захисту учнів  Державного навчального  закладу "Іллічівський професійний судноремонтний ліцей" на 2019 рік.
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
   Рішення від  26.06.2019 р. № 449-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 11. Про    внесення змін     та   доповнень  до    рішення    Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 року № 403 - VII "Про Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2019 рік".      
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління Чорноморської міської ради.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 30, "проти" - 0,   "утримались" - 1, не голосували - 1.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 450-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 12. Про  внесення  доповнень  до  рішення  Чорноморської    міської ради  Одеської  області від 06.01.2016 року   № 29-VIІ “Про  міську цільову  Програму   соціального захисту  та  соціальної  підтримки ветеранів, осіб з інвалідністю,  одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених   верств  населення,  молоді, сімей  з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,   Чорноморської   територіальної   громади на    2016-2020  роки” (зі змінами).
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 451-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 13. Про внесення змін до Міської  програми  підтримки   громадських об'єднань ветеранів міста Чорноморська на 2019 рік, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019р. № 417-VII.      
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 452-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 14. Про  затвердження  акта  приймання - передачі до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного майнового комплексу державного закладу «Стоматологічна поліклініка Міністерства охорони здоров’я України міста Чорноморська».      
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 453-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 15. Про  припинення державного закладу ″Стоматологічна поліклініка Міністерства охорони здоров’я України міста Чорноморська″, у зв’язку із його реорганізацією  шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство ″Чорноморська. міська стоматологічна поліклініка″ Чорноморської міської ради Одеської області.
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 454-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 16. Про    затвердження    Передавального     акту     балансових рахунків,  матеріальних  цінностей  та активів комунального підприємства     «Муніципальна  охорона»     Чорноморської міської    ради     Одеської   області   до   правонаступника  – комунальної установи «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеської області та рекомендацію щодо призначення Канар’яна П.Р. на посаду директора комунальної установи «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеської області.      
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 29, "проти" - 0,   "утримались" - 3, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 455-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 17. Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області.       
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 30, "проти" - 0,   "утримались" - 2, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 456-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 18. Про затвердження Положення про Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області (в новій редакції).      
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 457-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 19. Про  закріплення  будівлі Бурлачобалківського клубу, яка  перебуває  у  комунальній власності Чорноморської територіальної громади в особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області,  що розташована за  адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,   вул. Центральна, 103, на праві оперативного управління за відділом культури Чорноморської  міської  ради Одеської області.       
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 1.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 458-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 20. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Чорноморської міської ради Одеської області.       
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 1.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 459-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 21. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської   області   сьомого   скликання  на  друге  півріччя  2019  року.       
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 460-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 22. Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області  від 10.06.2011 року № 75-VI “Про Положення  та  склад комісії    Чорноморської міської  ради  Одеської області  з  питань  поновлення   прав реабілітованих”.      
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 461-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 23. Про   затвердження    Інвестиційної програми     комунального     підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської  міської ради Одеської області  на 2019 рік.       
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 462-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 24. Про збільшення статутного капіталу та   затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції).       
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 1.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 463-VІI прийнято (додається)     
  Знято з розгляду питання "Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення від об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «НОМЕР СІМ» на підставі листа начальника управління комунальної власності та земельних відносин Маляренка О.С. від 24.06.2019 року № 458.
 
 
Слухали: 25. Про   списання   з   балансу  комунального підприємства «Міське управління житлово – комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області багатоквартирного  житлового будинку, розташованого за адресою: м. Чорноморськ  вул. Транспортна, 27-г.      
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 1.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 464-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 26. Про   списання з балансу  комунального підприємства «Міське управління житлово – комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області багатоквартирного житлового будинку, розташованого за адресою:   м. Чорноморськ  вул. Парусна, 5.      
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 1.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 465-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 27. Про  надання   дозволу   на  розроблення детального плану території у виробничій зоні  міста  за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   вул.  Транспортна,  16.
    Інформація Ясніцького О.О., заступника міського голови.    
  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 1.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. № 466-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 28. Про земельні правовідносини.      
    Інформація Ясніцького О.О., заступника міського голови.    
  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за"- 30, "проти" - 0,   "утримались" - 1, не голосували - 1.                    
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  26.06.2019 р. з № 467-VІI по № 467/94 -VII прийняті (додаються)     
Міський голова        В.Я. Хмельнюк
                 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань