КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол тридцять п'ятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

3CBD6302-9582-45EF-BC14-C88ED27D8BF3

Номер рішення

Протокол тридцять п'ятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

І.В. Варижук

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

26.02.2020

14:36

Останні зміни

26.02.2020

14:40

Дата прийняття

21.02.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
  тридцять п'ятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         21 лютого 2020 року
Актова зала   10.00    
Всього депутатів - 36             
Присутні - 28 депутати (список додається)    
Сесію веде міський голова   Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:       Амірханова О.Н.  
          Зайцев В.В.
          Шлапак О.П.  
 До початку пленарного засідання сесії  міський голова Хмельнюк В.Я. привітав депутата міської ради Кузар О.В. з Днем народження.
  Порядок денний
1 Інформація Іллічівської місцевої прокуратури про стан законності на території                    м. Чорноморська за 12 місяців 2019 року.
2 Про  звіт   міського  голови   про здійснення  державної регуляторної  політики   Чорноморською  міською радою Одеської    області    та    її     виконавчими органами  в 2019 році.                                             
3 Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Чорноморська за 2019 рік.
4 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від  20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".
5 Про внесення змін до Положення про територіальний дорожній фонд у складі бюджету міста Чорноморська, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від 25.11.2016 р. № 158-VII.     
6 Про прийняття у 2020 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із бюджету Дальницької сільської об'єднаної територіальної громади до бюджету міста Чорноморська.
7 Про Міську програму удосконалення казначейського обслуговування бюджету міста Чорноморська та забезпечення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Управлінням Державної казначейської служби України у   м. Чорноморську Одеської області  на 2020 рік.                                                                                                               
8 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018р. № 319-VII "Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 -2020 роки»
9 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019 р. № 415-VII "Про Міську програму протидії злочинності та посилення громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2019 – 2022 роки".
10 Про Міську програму підтримки і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2020 рік.
11 Про затвердження Міської програми підтримки та розвитку навчально-матеріальної бази Державного навчального закладу "Іллічівський професійний судноремонтний ліцей" на 2020 рік.
12 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області   від 06.01.2016 року № 28-VII "Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки".     
13 Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ.       
14 Про затвердження Порядку забезпечення періодичними друкованими виданнями малозабезпечених одиноких громадян, ветеранів війни,  педагогічної  праці,  Почесних  громадян    та      вдів   (вдівців) Почесних  громадян   м. Чорноморська.                              
15 Про участь в позачергових загальних зборах Чорноморської міської ради Одеської області, як одного із засновників (учасників) Товариства з обмеженою відповідальністю  Телерадіокомпанія «ІТ-3».   
16 Про збільшення статутного капіталу та   затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
17 Про    внесення  доповнень   до рішення Чорноморської    міської    ради    Одеської   області     від 01.03.2019  № 405-VII «Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства  «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської   міської  ради  Одеської  області  на 2019 рік».
18 Про створення   сектору  екології  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.     
19 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».    
20 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 № 399-VII «Про розподіл та затвердження посадових обов’язків між секретарем Чорноморської міської ради Одеської області, заступниками  міського    голови    з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області та  керуючої   справами (секретаря) виконавчого комітету Чорноморської  міської ради  Одеської  області».   
21 Про надання  згоди на безоплатну передачу від Чорноморської територіальної  громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області у  державну власність до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України об'єкта незавершеного будівництва "Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в селі Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ".                                                                                                                         
22 Про  затвердження  незалежної    оцінки нежитлового вбудованого приміщення                     № 309-Н площею  10,2 кв.м.,  розташованого   за  адресою: Одеська область,                     м.  Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 2,  у  зв’язку  з  відчуженням     шляхом  викупу (з урахуванням поліпшень) орендарем   фізичною особою –  підприємцем    Димитрієвим Олександром Анатолійовичем.                                        
23 Про передачу будівлі дитячого садка за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний,6-Б, разом  із земельною ділянкою із оперативного управління (балансу) управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської  міської ради Одеської області в оперативне управління (на баланс) відділу освіти Чорноморської міської ради   Одеської   області.
24 Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області  житлової будівлі, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Миру,7.
25 Земельні правовідносини.     
26 Різне: 26.1 Про   внесення   змін  до Міської   програми забезпечення   житлом   дітей-сиріт    та    дітей, позбавлених  батьківського  піклування,   а також осіб  та  молоді  з   їх  числа на  2020 -2022 роки, затвердженої  рішенням  Чорноморської    міської ради Одеської області від  20.12.2019 року № 518-VII.
   
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості                                                                                                                                                               трьох осіб, а саме: Амірханової О.Н., Зайцева В.В., Шлапака О.П.: "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                                                                                                                                                            
Голосування за порядок денний за основу:  "за"- 26, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 3.                 
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова зауважив, що Інформацію Іллічівської місцевої прокуратури про стан законності на території м. Чорноморська за 12 місяців 2019 року  буде заслухано на наступному пленарному засіданні сесії.     
   
 Знято                           з розгляду  на доопрацювання: 1.Про Міську програму забезпечення матеріально-технічної                        бази для функціонування Центру обслуговування платників                       податків     Чорноморської державної податкової інспекції      Чорноморського    управління   Головного управління Державної податкової служби  в Одеській області на 2020 рік.                                                                                                                                       2.Про затвердження Інвестиційної програми комунального  підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської  ради  Одеської області  на 2020 рік.     
Голосування за порядок денний в цілому  з 25 питань (за виключенням питань, які зняті на доопрацювання, а саме: 1. Про Міську програму забезпечення матеріально-технічної бази для функціонування Центру обслуговування платників податків Чорноморської державної податкової інспекції Чорноморського управління Головного управління Державної податкової служби в Одеській області на 2020 рік; 2. Про затвердження Інвестиційної програми комунального  підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської  ради  Одеської області  на 2020 рік) та інформації Іллічівської місцевої прокуратури про стан законності на території  м. Чорноморська за 12 місяців 2019 року:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                  
Голосування за регламент роботи пленарного засідання 35 -ї сесії: "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
До початку обговорення  порядку денного сесії відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів  особисто повідомляють  Жуха Л.І., Сміренський І.В., Крючкова Н.Я., Миза С.В., Дудніков М.Ю., Наумова Т.І., Кузар О.В., депутати міської ради (заяви додаються до протоколу сесії).
     
Слухали: 1. Про  звіт   міського  голови   про здійснення  державної регуляторної  політики   Чорноморською  міською радою Одеської    області    та    її     виконавчими органами  в 2019 році.                                             
    Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
  Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
  Голосування за прийняття рішення в цілому: "за"- 33, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 2.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 527-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Чорноморська за 2019 рік.
    Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 27, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 528-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від  20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".
  Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 27, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" -1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 529-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про внесення змін до Положення про територіальний дорожній фонд у складі бюджету міста Чорноморська, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від 25.11.2016 р. № 158-VII.     
    Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 530-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про прийняття у 2020 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із бюджету Дальницької сільської об'єднаної територіальної громади до бюджету міста Чорноморська.
  Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
    Голосування за прийняття рішення за основу: "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 531-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 6. Про Міську програму удосконалення казначейського обслуговування бюджету міста Чорноморська та забезпечення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Управлінням Державної казначейської служби України у   м. Чорноморську Одеської області  на 2020 рік.                                                                                                               
     Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 532-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 7. «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018р. № 319-VII "Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 -2020 роки»
    Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
  
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 533-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 8. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019 р. № 415-VII "Про Міську програму протидії злочинності та посилення громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2019 – 2022 роки".
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу: "за"- 28, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 27, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 534-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про Міську програму підтримки і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2020 рік.
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
  
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 25, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 4.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
   Рішення від  21.02.2020 р. № 535-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про затвердження Міської програми підтримки та розвитку навчально-матеріальної бази Державного навчального закладу "Іллічівський професійний судноремонтний ліцей" на 2020 рік.
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 536-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 11. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області   від 06.01.2016 року № 28-VII "Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки".     
     Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 537-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 12. Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ.       
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 538-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 13. Про затвердження Порядку забезпечення періодичними друкованими виданнями малозабезпечених одиноких громадян, ветеранів війни,  педагогічної  праці,  Почесних  громадян    та      вдів   (вдівців) Почесних  громадян   м. Чорноморська.                              
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 539-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 14. Про участь в позачергових загальних зборах Чорноморської міської ради Одеської області, як одного із засновників (учасників) Товариства з обмеженою відповідальністю  Телерадіокомпанія «ІТ-3».   
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 27, "утримались" - 2, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 27, "утримались" - 2, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 540-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 15. Про збільшення статутного капіталу та   затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
    Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 27, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 27, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 541-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 16. Про    внесення  доповнень   до рішення Чорноморської    міської    ради    Одеської   області     від 01.03.2019  № 405-VII «Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства  «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської   міської  ради  Одеської  області  на 2019 рік».
    Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 27, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 2.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 542-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 17. Про створення   сектору  екології  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.     
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 543-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 18. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».    
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 544-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 19. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 № 399-VII «Про розподіл та затвердження посадових обов’язків між секретарем Чорноморської міської ради Одеської області, заступниками  міського    голови    з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області та  керуючої   справами (секретаря) виконавчого комітету Чорноморської  міської ради  Одеської  області».   
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 545-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 20. Про надання  згоди на безоплатну передачу від Чорноморської територіальної  громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області у  державну власність до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України об'єкта незавершеного будівництва "Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в селі Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ".                                                                                                                         
    Інформація Ясніцького О.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 546-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 21. Про  затвердження  незалежної    оцінки нежитлового вбудованого приміщення  № 309-Н площею  10,2 кв.м.,  розташованого   за  адресою: Одеська область,   м.  Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 2,  у  зв’язку  з  відчуженням     шляхом  викупу (з урахуванням поліпшень) орендарем   фізичною особою –  підприємцем    Димитрієвим Олександром Анатолійовичем.                                        
    Інформація Ясніцького О.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 547-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 22. Про передачу будівлі дитячого садка за адресою: Одеська область,               м. Чорноморськ, провулок Шкільний,6-Б, разом  із земельною ділянкою із оперативного управління (балансу) управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської  міської ради Одеської області в оперативне управління (на баланс) відділу освіти Чорноморської міської ради   Одеської   області.
    Інформація Ясніцького О.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 548-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 23. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області  житлової будівлі, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Миру,7.
    Інформація Ясніцького О.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 549-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 24. Земельні правовідносини.     
    Інформація Ясніцького О.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішень за основу крім пункту 2.1:  "за"- 23, "утримались" - 2, "проти" - 0, "не голосували" - 4.                 
    Голосування за пункт 2.1 земельних правовідносин: «Про затвердження   Сміренському І.В., Шевченко Ю.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0150 га  в натурі  (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія  Шума, 21-Д під будівлею інтернет-кафе в оренду строком на 10 років» (за основу): "за"- 4, "утримались" - 4, "проти" - 1,                             "не голосували" - 20.              
    Рішення не прийнято     
    Голосування за пункт 2.1 земельних правовідносин: «Про затвердження   Сміренському І.В., Шевченко Ю.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0150 га  в натурі  (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія  Шума, 21-Д під будівлею інтернет-кафе в оренду строком на 10 років»  (в цілому): "за"- 4, "утримались" - 4, "проти" - 1,                                      "не голосували" - 20.    
    Рішення не прийнято     
    Голосування за прийняття рішень в цілому крім пункту 2.1: "за"- 24, "утримались" - 3, "проти" - 0, "не голосували" - 2.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. з № 551-VІI по № 551/108 -VII прийняті (додаються)     
Слухали: 25. Різне: 25.1 Про   внесення   змін  до Міської   програми забезпечення    житлом       дітей-сиріт     та    дітей, позбавлених  батьківського  піклування,   а також осіб  та  молоді  з   їх  числа на  2020 -2022 роки, затвердженої  рішенням  Чорноморської    міської ради Одеської області від  20.12.2019 року № 518 – VII.
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  21.02.2020 р. № 550-VІI прийнято (додається)     
   
     
Міський голова        В.Я. Хмельнюк
                 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань