КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради

Тип документу

Регуляторні акти

Ідентифікаційний номер

039322CC-5DD2-4020-AD31-6AF7060BE053

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління архітектури та містобудування

Відповідальна особа

С.Е. Протопопов

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

26.10.2016

09:04

Останні зміни

08.12.2016

16:53

Дата прийняття

17.06.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою вдосконалення та приведення у відповідність до діючого законодавства діяльністі з розміщенням засобів зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради, відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Закону України “Про благоустрій населених пунктів“, Закону України „Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067 про затвердження “Типових правил розміщення зовнішньої реклами“, керуючись ст. 30, 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

виконавчий комітет Чорноморської міської ради вирішив:

 

1. Затвердити Правила розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради (додаток 1).

2. Затвердити форму заяви на розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради (додаток 1 до Правил).

3. Затвердити форму дозволу на розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради (додаток 2 до Правил).

4. Рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 23.02.2012р. № 135 ”Правила розміщення зовнішньої реклами на території Іллічівської міської ради” вважати таким, що втратило чинність.

5. Визначити управління архітектури та містобудування Чорноморської міської ради робочим органом з питань регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради.

6. Установити, що дозволи на розміщення зовнішньої реклами, надані до набрання чинності цього рішення, є дійсними до закінчення строку їх дії.

7. Підприємствам, установам та організаціям, а також  фізичним особам - підприємцям, які  мають діючи дозволи на розміщення зовнішньої реклами на території  Чорноморскої міської ради у 10 денний термін звернутись до Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську для отримання довідки про розмір щомісячної плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів.

8. Рішення оприлюднити в газеті ”Чорноморський маяк” та на офіційному сайті Чорноморської міської ради.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Биченка С.Я.

 

Міський голова                                                              В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань