КАРТКА ДОКУМЕНТА

№ 101 від 11.03.2015

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

F174DF28-1C01-4B5B-AD56-8A6BED79D1BC

Номер рішення

101

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

12.03.2015

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

12.03.2015

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою наведення належного санітарного стану та благоустрою території Іллічівської міської ради, на виконання рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 26.02.2015 року № 46 "Про проведення двомісячника по утриманню в належному санітарному стані території Іллічівської територіальної громади", відповідно до "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти та порядку в межах Іллічівської територіальної громади", затверджених рішенням Іллічівської міської ради від 20.07.2006 року №54, керуючись ст.ст. 30, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

1. Рекомендувати усім підприємствам, установам та організаціям незалежно  від  форм власності, приватним підприємцям та фізичним особам за рахунок  власних коштів організувати та провести 21 березня та 04 квітня  2015 року суботники на своїх та додатково закріплених за ними територіях Іллічівської територіальної громади (згідно з додатком №1 до рішення виконавчого комітету від 28.02.2008 року № 192  "Про закріплення за підприємствами, приватними підприємцями та установами вулиць, доріг, парків та інших територій Іллічівської територіальної  громади для їх благоустрою та прибирання ").

2. Керівникам КП "МУЖКГ", КП "Іллічівськтеплоенерго", ІРЕМ, КП "Іллічівськводоканал" та учбових закладів забезпечити проведення заходів по наведенню санітарного стану та поліпшення благоустрою на закріплених за ними територіях міста.

3. Для координації зазначених заходів утворити робочі групи по м. Іллічівську під керівництвом заступника міського голови Пічахчі Л.В., по сел. Олександрівка під керівництвом голови адміністрації Ленського А.В., по с. Малодолинське – голови адміністрації Макогонюк О.П., по с. Бурлача Балка – голови адміністрації Жорина В.П.

4. Навчальним закладам, дитячим садам, ДЮСШ та іншим закладам провести роботи по наведенню у належний санітарний стан прилеглої до них території, а саме: вапняну побілку бордюрів та дерев, окопку газонів та дерев, підрізку чагарників, провести прибирання території закладу та в радіусі 15м. від неї.

5. Для наведення санітарного порядку на об’єктах міського благоустрою  загального користування, в парках, скверах закріпити нижчезазначені території
за учбовими закладами:

Школа №1 – пров. Шкільний, парк Молодіжний (від провулку Шкільного до балки);

Школа №2 – парк Приморський, від проїзду до санаторію "Чайка"  до обеліску;

Школа №3 – парк Приморський, від обеліску до кінця  центральної алеї (до ротонди);

Школа №4 – парк Молодіжний (від вул.1Травня до балки), вул. 1Травня;

Школа №6 – вул. Гайдара, парк Приморський, від ротонди до ресторану "Лео";

Школа №7 – парк Приморський, від "Ракушки" до "Метрополісу";

Українська гімназія – сквер Праці, від церкви до музичної школи, вул. Шевченка;

ІПСЛ – газони по вул. Леніна,  від вул. Данченка до вул.1Травня та по вул. Корабельній;

ІМК ОНМУ – територія за огорожею ІМК ОНМУ до дороги, уздовж вул. Перемоги, частина скверу Праці за храмом, газони вул. Леніна від площі ім. Стребка до вул. Данченка та від  вул. Данченка до вул. Перемоги.

6.  Контроль і координацію роботи учнів по санітарному очищенню, благоустрою при проведенні загальноміських  суботників покласти на директорів шкіл та директора КП "Зеленгосп" (Пігасов В.В.).

7. КП "Іллічівськводоканал" (Бондаренко В.Г.), КП " Іллічівськтеплоенерго" (Паншин А.В.), ІРЕМ (Павловський Г.О.)  привести у належний санітарно-технічний  стан водопровідні та каналізаційні споруди і мережі, ЦТП, ТП.

8. Керівнику Іллічівського міського споживчого товариства ринку "Світанок" (Сорокіну В.О.), ринку "Вечірній" (Сорокіну М.В.), в.о. керівника ТОВ "Будівельник", ринку "Курортний" (Радіонову Ю.М.), керівнику підприємства "Асоль і К", ринку "Дельфін" (Мойсеєвій О.Л.), керівнику виробничо-комерційного ПП "Сокіл", ринку "Сокіл" (Гукасяну П.Г.) провести роботи по наведенню належного санітарного стану територій  об’єктів підприємницької діяльності та прилеглих до них в радіусі 15 м.,
вапняну побілку бордюрів та дерев, окопку дерев. 

9. Начальнику управління економічного розвитку та торгівлі Нарожному Г.О. забезпечити проведення заходів по наведенню санітарного стану та поліпшенню благоустрою навколо об’єктів торгівлі, побутового обслуговування та ринках в радіусі 15м.

10. В дні проведення загальноміських  суботників 21 березня та 04 квітня 2015 року надати інформацію про виконану|проробити| роботу і кількість чоловік, що взяли участь в суботниках, до 14.00:

10.1. Усім підприємствам, установам та організаціям, а також навчальним закладам, дитячим садам та ДЮСШ - в виробничо-технічний відділ КП “МУЖКГ”, кабінет № 2, вул. Олександрійська 2-Б, або за телефоном 4-26-43, факсом 6-05-55;

10.2. Об’єктам торгівлі, побутового обслуговування та ринкам — начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Стахову В.А., кабінет № 414, вул. Леніна, 33, або за телефоном 6-11-52.

11. Оприлюднити дане розпорядження  в мережі Інтернет на офіційній сторінці оприлюднення суспільно-важливих рішень Іллічівської міської ради та виконавчих органів (http://ilyichevsk-rada.gov.ua), в міській газеті "Чорноморський маяк" та на ТРК «Іллічівське телебачення-3». 

12. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                               В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань