КАРТКА ДОКУМЕНТА

№ 117 від 01.03.2016

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

DCED1482-38AC-48EE-8B94-77AE339FC263

Номер рішення

117

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

01.03.2016

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

01.03.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

І. Скликати сьому сесію Чорноморської міської ради VII скликання 12.03.2016 року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

ІІ. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання сьомої сесії  Чорноморської  міської  ради  VII скликання   такі  питання:

1. Про  внесення     змін    та   доповнень до  рішення  Іллічівської міської  ради від   06.11.2015 року   №   2-VII   «Про затвердження  Регламенту Іллічівської міської ради сьомого скликання».

2. Про     звіт     міського      голови    про   здійснення     державної    регуляторної  політики   Іллічівською   міською радою  та її   виконавчими органами в 2015 році.

3. Про  виконання  Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Іллічівська за 2015 рік.

4. Про Програму соціально - економічного та культурного  розвитку міста Чорноморська на 2016 рік.

5. Про виконання бюджету міста Іллічівська за 2015 рік.

6. Про внесення змін та доповнень до рішення Іллічівської міської ради від 24.12.2015 року  № 16-VII "Про  міський бюджет  міста  Іллічівська на 2016 рік".                               

7. Про  Міську   програму  „Здоров’я    населення   Чорноморської  територіальної громади” на  2016 - 2020 роки”.

8. Про  Міську програму удосконалення казначейського обслуговування міського бюджету м. Чорноморська та забезпечення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у м. Іллічівську Одеської області для обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2016-2017 роки.

9. Про Міську програму удосконалення обслуговування громадян м. Чорноморська та забезпечення матеріально-технічної бази Іллічівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України для обслуговування пенсіонерів, страхувальників та застрахованих осіб  на 2016-2017 роки.

10. Про внесення змін  до рішення Іллічівської міської ради  від 06.01.2016 року № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки".

11. Про внесення змін та доповнень до рішення Іллічівської міської ради від 09.04.2015 року № 607-VI "Про  Міську  програму  протидії  злочинності  та  посилення  громадської  безпеки  на  території  міста  Іллічівська  на  2015 – 2018  роки".

12. Про затвердження Міської програми розвитку фізкультурно – оздоровчої роботи за місцем проживання населення “Спорт для всіх” на 2016-2018 роки.

13. Про затвердження Міської комплексної програми “Молодь Чорноморська” на 2016-2018 роки.

14. Про затвердження Міської комплексної програми відпочинку та оздоровлення дітей  на 2016-2018 роки.

15. Про внесення змін і доповнень до рішення Іллічівської міської ради від 09.04.2015 року № 612-VI  “Про  Програму   підтримки  малого підприємництва в місті Іллічівську на 2015-2017 роки”.

16. Про     внесення     доповнень      до      рішення       Іллічівської  міської  ради від   26.07.2013 року   № 357 – VІ  «Про  затвердження     Положення    про    Почесного  громадянина  міста Іллічівська у новій редакції».

17. Про   внесення  змін   та  доповнень   до   рішення   Іллічівської міської ради від 06.01.2016 року № 29-VIІ “Про міську цільову Програму соціального  захисту  та   соціальної підтримки  ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів,  малозабезпечених  верств  населення, молоді, сімей з  дітьми, дітей-сиріт та  дітей,  позбавлених  батьківського піклування Іллічівської територіальної  громади  на 2016-2020  роки ”.

18. Про  внесення  змін  в рішення  Іллічівської міської ради від  07.09.2012 року №  227 – VI  “Про  затвердження  Порядку приватизації (відчуження)  об'єктів,  що перебувають   у   комунальній власності Іллічівської  територіальної   громади”.

19. Про затвердження незалежної  оцінки частки в статутному капіталі товариства з  обмеженою відповідальністю “ЧІП”,  яка   належить   Чорноморській    міській  раді,   у зв’язку із продажем   на  конкурсних  умовах.

20. Про  скасування  рішення  Іллічівської  міської  ради від 14.11.2014 року № 547- VI “Про прийняття у  комунальну    власність   Іллічівської    територіальної  громади в  особі Іллічівської  міської   ради   та   передачу в   оперативне  управління  Управлінню  комунальної   власності  та  земельних  відносин Іллічівської   міської  ради  безхазяйного майна - підсобних будівель  “Б”  і  “В”,  розташованих  за  адресою:  Одеська  область,  м. Іллічівськ, вул.  1  Травня, 3”.

21. Про здійснення на території Чорноморської міської ради повноважень   суб’єктів  державної реєстрації   прав, передбачених    Законом    України     «Про  державну реєстрацію  юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та легалізації громадських формувань».

22. Про здійснення на території Чорноморської міської ради повноважень суб’єктів державної реєстрації прав, передбачених    Законом     України    «Про державну реєстрацію   речових   прав  на  нерухоме майно та їх обтяжень».

23. Про  передачу з балансу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКЕ   УПРАВЛІННЯ  ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО  ГОСПОДАРСТВА» ІЛЛІЧІВСЬКОЇ        МІСЬКОЇ        РАДИ      на   баланс КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ІЛЛІЧІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО”  вузлу теплової енергії  восьмого під’їзду житлового будинку  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ (м. Іллічівськ), вул. Паркова,36».

24. Про  безоплатну  передачу   фонтану   з    улаштованою тротуарною   плиткою  на  території   міського скверу “Центральний”  по  проспекту Миру (колишня  вул. Леніна)  міста Чорноморська  та  тенту   для консервації   фонтанів   з     балансу  (господарського   відання) КОМУНАЛЬНОГО    ПІДПРИЄМСТВА  “МІСЬКЕ  УПРАВЛІННЯ    ЖИТЛОВО  -  КОМУНАЛЬНОГО   ГОСПОДАРСТВА” ІЛЛІЧІВСЬКОЇ     МІСЬКОЇ  РАДИ   на  баланс  (в    господарське  відання)  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  “ІЛЛІЧІВСЬКВОДОКАНАЛ”.

25. Про врахування пропозицій  громадських слухань  на тему: «Врахування громадських  інтересів у проекті «Реконструкція   каналізаційних очисних   споруд   для  міста  Чорноморська», що знаходяться на території Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області».

26. Про визначення виробника послуг з вивезення твердих побутових відходів та великогабаритних відходів для всіх категорій споживачів КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» ІЛЛІЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ  РАДИ.

27. Про продовження дії мораторію на розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради.

28. Про утворення відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради.

29. Про передачу мереж господарчо-побутової каналізації з каналізаційною насосною станцією за адресою: Одеська обл., м.Чорноморськ (м. Іллічівськ), вул. Радісна  та  вул. Приморська  в  господарське відання (на баланс) комунальному підприємству «Іллічівськводоканал».

30. Про продаж Ноженко І.В. земельної ділянки площею 0,0230 га за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ (м. Іллічівськ), с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок 21.

31. Про продаж Стамотакі В.П. земельної ділянки площею 0,0042 га за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул.Торгова, № 2-Б (колишня адреса: Одеська область, м.Іллічівськ, вул. Комсомольська, № 2-Б).

32. Про продаж Стамотакі В.П. земельної ділянки площею 0,0043 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, № 1-К/1 (колишня адреса: м.Іллічівськ, вул. Комсомольська, № 1-К/1).

33. Про земельні правовідносини.

34. Про план роботи Чорноморської міської ради на перше півріччя 2016 року.

35. Про затвердження Порядку подання та розгляду електронної петиції, адресованої Чорноморській міській раді.

36. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області за 2015 рік.

37. Про  затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Чорноморської міської ради.

38. Про затвердження на посади заступників  Чорноморського  міського   голови  з  питань діяльності   виконавчих   органів   ради та на посаду керуючого  справами  виконавчого комітету.

39. Про впорядкування умов оплати праці заступників Чорноморського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Биченка С.Я., Сміренського І.В.

 

Міський голова                                            В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань