КАРТКА ДОКУМЕНТА

№ 136 від 18.03.2016

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

1481E526-579B-43BB-A836-08B79CDB98DC

Номер рішення

136

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

18.03.2016

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

18.03.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою забезпечення натуральною допомогою малозабезпечених, одиноких пенсіонерів та інвалідів, які знаходяться на обслуговуванні у комунальній установі

“Територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Іллічівської міської ради Одеської області“, на виконання п. 3.11 розділу  III міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Іллічівської територіальної громади на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Іллічівської міської ради від 06.01.2016 року № 29-VII, керуючись ст. ст. 42, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Виділити 108 800 грн. з коштів міського  бюджету, передбачених на  соціальний захист населення, для придбання продуктових наборів  одиноким пенсіонерам, інвалідам та малозабезпеченим громадянам, які знаходяться на обслуговуванні  у комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Іллічівської міської ради Одеської області”.

2. Фінансовому управлінню Іллічівської міської ради (Яковенко О.М.) забезпечити фінансування управління соціальної політики Іллічівської міської ради для подальшого перерахування коштів на рахунок комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Іллічівської міської ради Одеської області” згідно п.1.

3. Комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Іллічівської міської ради Одеської області” (Камишніковій Т.К.) забезпечити придбання та  розподіл продуктових наборів громадянам, вказаним в пункті 1.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                       В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань