КАРТКА ДОКУМЕНТА

№ 145 від 25.03.2016

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

3F9C871C-2D4A-4332-801E-3B7043380C6E

Номер рішення

145

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

01.04.2016

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

01.04.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

І. Скликати восьму сесію Чорноморської міської ради VII скликання 12.04.2016 року о 10.00  годині в приміщенні міської ради.

ІІ. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання восьмої сесії Чорноморської міської ради VII скликання такі питання:                                                                                            

 1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чорноморська».
 2. Про приведення у відповідність до діючого законодавства нормативно-правових актів виконавчих органів та комунальних підприємств Чорноморської міської ради.                                                                                                           
 3. Про затвердження Міської програми розвитку земельних відносин та охорони земель Чорноморської міської ради на 2016-2020 роки.                                          
 4. Про внесення змін в рішення Іллічівської міської ради від 12.04.2013року № 311-VI «Про утворення управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Іллічівську та затвердження Положення про управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Іллічівську».                                  
 5. Про передачу розподільчих мереж водопроводу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Шевченка в господарське відання (на баланс) комунальному підприємству «Іллічівськводоканал».                                 
 6. Про передачу розподільчих мереж водопроводу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зелена в господарське відання (на баланс) комунальному підприємству «Іллічівськводоканал».
 7. Про земельні правовідносини.                                                                        

 

Міський голова                                                       В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань