КАРТКА ДОКУМЕНТА

№ 161 від 06.04.2016

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

7E19CA34-2789-4A67-A496-D73DB415C90A

Номер рішення

161

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

06.04.2016

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

06.04.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою реалізації права громадян міста вносити в органи місцевого самоврядування пропозиції про поліпшення їх діяльності і звертатися з питань, що стосуються реалізації і захисту їх прав та інтересів, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити графік прийому громадян посадовими особами апарату міської ради та виконавчих органів ради (додатки № 1 і № 2).

2.Виконання розпорядження контролюватиму особисто.

3.Розпорядження оприлюднити на офіційному Web-сайті Чорноморської міської ради та у міській газеті «Чорноморський маяк».

4.Розпорядження міського голови від 27.01.2015 року № 46 «Про затвердження графіка особистого прийому громадян у виконавчих органах Іллічівської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова                                                        В.Я. Хмельнюк

 

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань