КАРТКА ДОКУМЕНТА

№ 226 від 31.05.2016

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

0AA233C1-10E7-4F77-B736-2CA4A5D99F8C

Номер рішення

226

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

31.05.2016

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

31.05.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

I. Скликати дев’яту сесію Чорноморської міської ради VII скликання 10.06.2016 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради.

II. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання дев’ятої сесії  Чорноморської  міської  ради  VII скликання такі питання:

 1. Про виконання міського бюджету міста Чорноморська за   1 квартал 2016 року.     
 2. Про  внесення  змін та доповнень до  рішення  Чорноморської міської ради від  24 грудня  2015  року  №  16 – VІІ  «Про міський бюджет  міста  Чорноморська  на   2016 рік».
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради                                  від 12.03.2016 року «Про Міську програму «Здоров’я населення Чорноморської територіальної громади»  на 2016 – 2020 роки».
 4. Про затвердження Положення про фінансове управління Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).       
 5. Про затвердження Положення про управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області  (в новій редакції).
 6. Про затвердження  Положення про управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).
 7. Про затвердження Положення про відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).     
 8. Про затвердження Положення про відділ  культури  Чорноморської  міської ради Одеської     області  (в  новій    редакції).        
 9. Про   затвердження      Положення    про відділ у справах сім’ї, молоді та   спорту  Чорноморської   міської  ради  Одеської області   (в новій редакції).    
 10. Про затвердження Положення про Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (в новій редакції).
 11. Про затвердження   Положення    комунальної   установи   «Територіальний    центр   соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)   Чорноморської міської ради Одеської  області» (в новій редакції).
 12. 12. Про затвердження статуту комунального підприємства – фірми «Райдуга» (в новій редакції).
 13. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Муніципальна охорона» Чорноморської міської ради Одеської області (в  новій  редакції).      
 14. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради   від   06.01.2016 року № 30-VII «Про міську комплексну програму підтримки засобів масової інформації на 2016-2018 роки».
 15. Про затвердження переліку    об’єктів    комунальної власності  Чорноморської    територіальної громади,   що підлягають  відчуженню  у 2016   році.
 16. Про надання  дозволу  на відчуження будівлі  та споруд автостоянки,  розташованих  за   адресою: Одеська область, м. Чорноморськ  (колишнє місто Іллічівськ), вул. Героїв Сталінграду,   1-С, шляхом  викупу (з урахуванням  здійсненого  поліпшення орендованого майна, яке неможливо відокремити  від  вказаного  об’єкта без завдання йому шкоди) орендарем - приватним підприємством «СТО ПЛЮС».
 17. Про внесення змін у Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради, яке затверджено рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 639-VI.
 18. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області (в  новій  редакції).      
 19. Про затвердження Статутукомунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області (в  новій  редакції).       
 20. Про затвердження Статутукомунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області (у  новій  редакції). 
 21. Про затвердження Статуту комунального підприємства  «Зеленгосп» Чорноморської міської ради Одеської області (в  новій  редакції).       
 22. Про затвердження Положення про Олександрівську селищну адміністрацію Чорноморської  міської ради Одеської області (в новій редакції). 
 23. Про затвердження Положення про  Малодолинську  сільську адміністрацію Чорноморської  міської ради Одеської області (в новій редакції).        
 24. Про затвердження Положення про Бурлачобалківську сільську адміністрацію Чорноморської  міської   ради Одеської області (в новій редакції).    
 25. Про затвердження Положення про відділ комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської  ради Одеської області (в новій редакції).       
 26. Про передачу житлового комплексу (гуртожиток, обладнаний даховою котельною), розташованого за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 91, з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області  на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «ПЕРЕМОГИ 91».
 27. Про  затвердження  Положення про виконавчий комітет Чорноморської міської   ради   Одеської   області (в новій редакції).          
 28. Про затвердження Положення  про службу у справах дітей  Чорноморської міської  ради Одеської області  (у новій редакції).                    
 29. Про внесення змін та доповнень до рішення  Чорноморської  міської  ради від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради». 
 30. Про визначення дати заснування с. Бурлача Балка м. Чорноморська Одеської області.
 31. Про  затвердження   Положення   про управління капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області  (в новій редакції).  
 32. Про  затвердження  Положення  про  управління архітектури  та  містобудування  Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).
 33. Про затвердження Статуту комунального підприємства  «Бюро технічної інвентаризації» Чорноморської міської ради Одеської області ( в новій редакції).
 34. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморське проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).
 35. Про надання дозволу Чернявській О.М. на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки площею 0,0085 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 5.
 36. Про земельні правовідносини. 

                                                             

Міський голова                                                            В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань