КАРТКА ДОКУМЕНТА

№ 273 від 06.07.2016

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

53AC06D3-BAB5-4365-9ED9-BE12FB75C516

Номер рішення

273

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

07.07.2016

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

07.07.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

На виконання рішення Чорноморської  міської  ради  від  12 квітня  2016  року № 74 - VII "Про  приведення у  відповідність до діючого законодавства  нормативно - правових актів виконавчих органів та комунальних підприємств  Чорноморської  міської  ради", Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», постанови Верховної ради України від 04.02.2016 «Про перейменування окремих населених пунктів та районів» та Розпорядження Іллічівського міського голови від 10.02.2016 року №80 «Про перейменування окремих вулиць та провулків, які знаходяться на території Іллічівської міської ради» (із змінами), на підставі листа №84 від 04.07.2016р. ТОВ ТРК «ІТ-3» та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Прийняти участь у Загальних зборах ТОВ ТРК «ІТ-3».

2. Підтримати внесення змін у Статут підприємства у зв’язку з перейменування публічного акціонерного товариства  «Іллічівський судноремонтний завод» у приватне акціонерне товариство «ІСРЗ» та змін у Редакційний статут підприємства у зв’язку з перейменуванням Товариства з обмеженою відповідальністю  Телерадіокомпанія “ІЛЛІЧІВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ–3” у Товариство з обмеженою відповідальністю  Телерадіокомпанія«ІТ-3».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань