КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку та проведення ХІV Міжнародного музичного фестивалю «Джаз Коктебель»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

FE2F472A-3DD5-4332-84CC-354B305ECBB8

Номер рішення

311

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ культури

Відповідальна особа

Крістанова Ю.А.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Культура .

Перше оприлюднення

10.08.2016

15:20

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

10.08.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

За 14 років існування фестиваль став одною із вагоміших музичних подій в Україні. Відповідно до листа голови організаційного комітету ХІV-го Міжнародного фестивалю «Джаз Коктебель- 2016» від  07.07. 2016 р.вих. № 1-019-1895 такеруючись ст.ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування вУкраїні»,вперше в м. Чорноморську відбудеться ХІV-й Міжнародний музичний фестиваль «Джаз Коктебель» 

  1. Дозволити організаторам ХІV-го Міжнародного фестивалю «Джаз Коктебель- 2016»  Товариству з обмеженою відповідальністю «Промо-Юей» і Громадській організації «Спів-Буття Культурна автономія» (далі спільно - Організатори) проведення ХІV-го Міжнародного фестивалю «Джаз Коктебель- 2016» (далі - фестиваль) на території м.Чорноморська в період з 25.08.2016 по 28.08.2016 р.

2. Створити робочу групу з підготовки та проведення ХІV-го Міжнародного фестивалю «Джаз Коктебель- 2016» (додаток № 1).

3. Затвердити організацію спільного проекту Фестивалю і Чорноморської міської ради Одеської області «Чорноморський бриз», в рамках якого Відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області сприяти забезпеченню:

- технічного райдеру,

- звукового масиву потужністю не менше 5 кВт;

- світла на майданчику відповідно до технічного райдеру,

- розміщення і забезпечення триразового харчування 10 осіб - учасників спільного проекту в період фестивалю.

Організаторам Фестивалю забезпечити створення музичного продукту, залучення музикантів, згідно із затвердженою концепцією і програмою спільного проекту.

4. Закріпити за Фестивалем зону пляжу санаторію-профілакторію «Чайка» та прилеглу  територіюЦентру культури і мистецтв м. Чорноморська, надавши їй статус Території Фестивалю на період 25-28 серпня 2016 р. (з 18.00 - 22.00 години).

5. Відповідальність за дотримання вимог законодавства до проведення концертно-видовищних заходів покласти на начальника відділу культури Чорноморської міської ради (Крістанова Ю.А.) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Промо-Юей» (Доненко В.В.).

6. Дозволити Організаторам Фестивалю проведення технічних робіт з монтажу (демонтажу) сценічних та інших допоміжних конструкцій та покласти на ТОВ «Промо-Юей» (Доненко В.В.)відповідальність за виконання правил охорони праці та правил технічної безпеки в період 23-28 серпня 2016 року на Території Фестивалю.

7. Відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області (Крістанова Ю.А.) підготувати та провести концертну програму «Джаз і море» в рамках фестивалю,надати приміщення та забезпечити технічне оснащення Палацу культури для проведення конференцій та програм фестивалю.

8. Міському відділенню поліції Овідіопольського відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Одеській обл. (Волков С.М.) забезпечити громадський порядок під час проведення фестивалю,виділення груп патрульної поліції (2 групи патрульної поліції по 3 людини) та безпечні умови дорожньо-транспортного руху і вільного проїзду по м. Чорноморську фестивальних транспортних засобів.

  1. КП «Муніципальна охорона» Чорноморської міської ради Одеської області(Білий А.В.)забезпечити громадський порядок під час проведення фестивалю.

10. Чорноморському міському відділу ГУ ДСНС України в Одеській області (Усову Ю.Б.) забезпечити контроль за дотриманням протипожежних норм в період проведення Фестивалю. Забезпечити організацію роботи одного спеціалізованого пожежного загону ГСНС на Території Фестивалю (пляж санаторію-профілакторію «Чайка»)в період 25-28 серпня 2016 р.

11.Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) профінансувати витрати на проведення фестивалюза рахунок коштів, передбачених в кошторисі відділу культури на культурно-масові заходи (додаток 3).

12. Управлінню економічного розвитку і торгівлі Чорноморського міської радиОдеської області(Нарожний Г.О.) надавати узгодження на здійснення торгівлі в період Фестивалю .

13. КП «Міське  управління  житлово-комунального господарства» (Миза С.В.), ДП «Іллічівський Морський Торговельний порт» (Крижановський С.В.)та Товариству з обмеженою відповідальністю «Промо-Юей» (Доненко В.В.)утримувати територію проведення фестивалю в належному санітарному стані протягом всього періоду проведення заходу.

14. Товариству з обмеженою відповідальністю «Промо-Юей» (Доненко В.В.) встановити біо-туалети та забезпечити їх обслуговування.

  1. ТОВ «Ілкомсвіт» (Басенко Д.В.) та КП «Міське  управління  житлово-комунального  господарства» (Миза С.В.)сприяти підключенню електроенергії для озвучування концертних програм у Приморському парку та пляжній зоні.Сприяти забезпеченню безперешкодного доступу технічним працівникам для установки і підключення електроустаткування (дизель-генератори) для забезпечення електроенергією сцени Фестивалю (пляж санаторію-профілакторію «Чайка»).

16. КУ «Одеська міська станція екстреної швидкої медичної допомоги»(Ф.В.) забезпечити чергування двох бригад медичної швидкої допомоги під час проведення вечірніх концертів у районі сцен.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань