КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання додаткових соціальних гарантій на послуги з теплопостачання та підігріву води соціально незахищеним категоріям громадян міста

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

A4F55C2C-AC82-4D1E-A1A8-BC815A525643

Номер рішення

316

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Г.П. Михайлова

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Теплопостачання ,  Комунальні послуги .

Перше оприлюднення

19.08.2016

11:56

Останні зміни

30.08.2016

14:13

Дата прийняття

19.08.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою соціального захисту найбільш незахищених категорій громадян міста в зв’язку з впорядкуванням тарифів на послуги з холодного водопостачання та водовідведення, на підставі п. 3.5. розділу ІІІ міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади  на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради   від 06.01.2016 року  № 29-VII (зі змінами та доповненнями)” та рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 28.07.2011 року № 502 “Про надання адресної соціальної допомоги, адресних соціальних доплат та додаткових соціальних гарантій малозабезпеченим верствам Чорноморської територіальної громади” (зі змінами та доповненнями), керуючись  ст. ст. 42, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Виділити кошти у сумі 3000000,00 грн. з міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення, для надання додаткових соціальних гарантій на оплату послуг з теплопостачання та підігріву води найбільш незахищеним категоріям громадян міста – інвалідам, одиноким пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям, які отримують державну соціальну допомогу, додаткові соціальні доплати, сім’ям, яким призначена  субсидія  на оплату житлово-комунальних послуг.

2. Для визначення додаткової соціальної гарантії застосовувати порядок їх надання, передбачений розділом ІV рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області  від 28.07.2011 року № 502 “Про надання адресної соціальної допомоги, адресних соціальних доплат та додаткових соціальних гарантій малозабезпеченим верствам Чорноморської територіальної громади”.

3. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) забезпечити фінансування  управління  соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області для проведення вказаних в п. 1 виплат.

4. Управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Михайлова Г.П.) перерахувати 3000000,00 грн. КП “Чорноморськтеплоенерго” для проведення ним заліку сум, на період з  1 січня по 31 грудня поточного року на особові рахунки власників та наймачів квартир за  списками.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                 В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань