КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про організацію та проведення Всеукраїнського рейду «Урок» на території Чорноморської міської ради

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

C865EBDE-F50E-47AC-992D-B2001D311E75

Номер рішення

335

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ освіти

Відповідальна особа

Кушнір В.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Освіта .

Перше оприлюднення

05.09.2016

11:23

Останні зміни

10.10.2016

18:49

Дата прийняття

02.09.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Відповідно до ст. 53 Конституції України, на виконання Законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про загальну середню освіту», відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 19.08.2016 № 12182/0/14-16/57 щодо проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», наказу служби у справах дітей обласної державної адміністрації від 29.08.2016 № 45 «Про організацію та проведення у 2016 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» з метою підготовки дітей до учбового періоду, надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності

 

1. Провести на території Чорноморської міської ради Одеської області Всеукраїнський рейд  «Урок» з 2 вересня по 31 жовтня 2016 року.

2. Затвердити план спільних дій по організації і проведенню Всеукраїнського рейду «Урок» (додаток №1).

3.  Відділам і управлінням Чорноморської міської ради Одеської області: освіти (Кушнір В.Г.), у справах сім’ї молоді і спорту (Фурсова С.П.), соціальної політики (Михайлова Г.П.), Чорноморському ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області (Волков С.М.), Чорноморському міському центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (Давкніс Н.О.), керівникам Чорноморського професійного судноремонтного ліцею (Шаповалов О.Є.), Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету (Жуха Л.І.) забезпечити участь в організації і проведенні Всеукраїнського рейду «Урок», надання інформації службі у справах дітей (Додатки № № 2-5)

- до 12 вересня 2016 р. (станом на 10.09.2016 р.)

- до 28 жовтня 2016 р. (станом на 18.10.2016 р.)

4.  Міській газеті «Чорноморський маяк» (Панас Б.Р.) забезпечити висвітлення ходу Всеукраїнського рейду «Урок» на території Чорноморської міської ради Одеської області.

5.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                            В.Я. Хмельнюк

 

 

Додаток № 1

до розпорядження міського голови № 335

«02» вересня 2016 року

 

План

cпільних дій по організації і проведенню Всеукраїнського рейду «Урок»

 

з/п

Заходи

Виконавці

Термін виконання

1.

На підставі аналізу умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, надати їм адресну допомогу в  придбанні шкільного приладдя, одягу, взуття тощо.

 

відділ освіти, відділ у справах сім’ї, молоді і спорту, Чорноморський міський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, управління соціальної політики, керівники закладів освіти

вересень –

жовтень

2.

Сприяти охопленню навчанням дітей, переміщених з тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, виявлених під час етапів проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» і надалі впродовж навчального року.

керівники закладів освіти, відділ освіти

протягом навчального року

3.

Забезпечити виявлення і усунення причин і умови, в наслідок яких діти не були охоплені навчанням.

 

керівники закладів освіти, відділ освіти, служба у справах дітей Чорноморської міської ради

вересень

4.

Проводити цільові рейди по місцях концентрації дітей з метою виявлення таких, що не приступили 1 вересня до навчання, з них – поставлено на профілактичний облік

Чорноморський ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області

постійно

5.

Вжити необхідних дійових заходів щодо повернення дітей шкільного віку до навчання, притягнення до відповідальності їх батьків, осіб, які їх замінюють, за неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей.

 

керівники закладів освіти, відділ освіти, служба у справах дітей, Чорноморський ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області

до 06 вересня

6.

Надати Чорноморському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомлення про дітей, які не приступили 1 вересня до навчання, з метою здійснення соціальної роботи з батьками, які не забезпечують належних умов виховання та утримання дітей.

 

служба у справах дітей Чорноморської міської ради,

заклади освіти, Чорноморський міський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді

 

вересень - жовтень

 

7.

При виявленні учнів шкіл міста, дітей шкільного віку з іншої місцевості, в тому числі – вихованців шкіл-інтернатів, які не приступили до навчання, вжити заходів щодо повернення їх до навчання, влаштовувати в дитячі притулки.

 

керівники навчальних закладів, Чорноморський ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області, служба у справах дітей

вересень - жовтень

8.

Здійснити вибіркові перевірки стану охоплення навчанням дітей шкільного віку, а також виконання розпорядження Іллічівського міського голови № 1522 від 18.12.2008 року  «Про заходи щодо захисту прав дітей на дошкільну та загальну середню освіту, житлових та майнових прав, попередження дитячої бездоглядності і безпритульності на території Іллічівської міської ради»

відділ освіти

вересень – жовтень

 

9.

Підсумки Всеукраїнського рейду «Урок» підвести на засіданні Координаційної ради у справах дітей в листопаді 2016 року.

 

служба у справах дітей

листопад

 

 

 

 

       

 

 

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань