КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про виділення коштів на відзначення 1 жовтня Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

36040164-A4F9-448F-953E-93C4FE544B4A

Номер рішення

342

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Г.П. Михайлова

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Соціальна політика .

Перше оприлюднення

13.09.2016

10:57

Останні зміни

13.09.2016

11:08

Дата прийняття

13.09.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З нагоди відзначення 1 жовтня Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана, на підставі п. 1.18. розділу І міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 29-VII (зі змінами та доповненнями), керуючись ст. ст.  34, 42, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

  1. Виділити 107959,94 грн. з коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення, для надання одноразової грошової допомоги непрацюючим пенсіонерам, які досягли 80 річного віку і старше, з урахуванням поштового збору, з розрахунку 70,00 грн. кожному.
  2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) перерахувати вказані кошти на рахунок управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області.
  3. Управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Махайлова Г.П.) забезпечити виплату одноразової грошової допомоги непрацюючим пенсіонерам.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань