КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім’ям

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

57189768-9C1A-4A26-8812-181FF8C5C90D

Номер рішення

344

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Г.П. Михайлова

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Соціальна політика .

Перше оприлюднення

13.09.2016

11:03

Останні зміни

13.09.2016

11:08

Дата прийняття

13.09.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою соціального захисту сімей, в яких виховується троє та більше дітей у віці до 18 років (студентів до 23 років), які зареєстровані на території Чорноморської територіальної громади та фактично проживають на території Чорноморської територіальної громади, на виконання п. 3.2. розділу ІІІ міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 29-VII (зі змінами та доповненнями), керуючись ст. ст. 42, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

  1. Виділити 109575,60 грн. з коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення, для надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям, в яких виховується троє та більше дітей віком до 18 років (студентів 23 років), з розрахунку 70,00 грн. на одну дитину та оплати поштових витрат.
  2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) забезпечити фінансування управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області для проведення вказаних в пункті 1 виплат.
  3. Управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Михайлова Г.П.) виплатити вищевказану матеріальну допомогу згідно зі списком, наданим відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеської області.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань