КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання додаткових адресних соціальних доплат

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

47D80014-CA9B-46B7-A92E-52B467355900

Номер рішення

345

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Г.П. Михайлова

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Соціальна політика .

Перше оприлюднення

13.09.2016

11:05

Останні зміни

13.09.2016

11:09

Дата прийняття

13.09.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою соціального захисту найбільш незахищених категорій громадян Чорноморської територіальної громади, в зв’язку з постійним підвищенням цін на продукти харчування та предмети побуту, на виконання п.3.5 розділу ІІІ міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 29-VII (зі змінами та доповненнями), на підставі рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради  від 28.01.2016 року № 42  “Про виплати додаткових   адресних соціальних доплат непрацюючим малозабезпеченим мешканцям Чорноморської територіальної    громади”, керуючись статтями 34, 42, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

1. Виділити 715740,38 грн. з коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення, для проведення виплати додаткових адресних соціальних доплат та оплати поштових  витрат за вересень місяць 2016  року мешканцям Чорноморської територіальної громади, розмір пенсії яких не перевищує 1611,00 грн., що відповідає  1,5 мінімальній пенсії за віком станом на 01. 01.2016 року, в розмірах:

1.1. По 100,00 грн. щомісяця на одну особу:

-  пенсіонерам, які отримують пенсію за віком та мають повний трудовий стаж і більше;

- непрацюючим інвалідам з дитинства;

- дітям-інвалідам;

- непрацюючим інвалідам 1та 2 груп.

1.2. По 60,00 грн. щомісяця на одну особу:

- непрацюючим пенсіонерам, які отримують пенсію при неповному трудовому стажі;

- непрацюючим інвалідам 3 групи;

- малозабезпеченим сім’ям, які отримують в управлінні соціальної політики Чорноморської міської ради державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

      2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради (Яковенко О.М.) забезпечити фінансування управління соціальної політики Чорноморської міської ради для проведення вказаних в пункті 1 виплат.

       3. Управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради (Михайлова Г.П.) здійснити виплату додаткових адресних соціальних доплат.

        4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань