КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання безоплатного харчування учням шкіл міста з малозабезпечених сімей

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

8F33A58B-FE2F-4916-8D74-83656421C08C

Номер рішення

348

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Фінансове управління

Відповідальна особа

Яковенко О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Освіта ,  Фінанси .

Перше оприлюднення

14.09.2016

11:48

Останні зміни

14.09.2016

11:50

Дата прийняття

13.09.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Розглянувши клопотання адміністрації шкіл міста, акти обстеження матеріально-побутових умов учнів з малозабезпечених сімей, з метою збереження здоров’я дітей з соціально-незахищених сімей, враховуючи рішення комісії з питань визначення малозабезпечених учнів і надання їм матеріальної допомоги від 09.09.2016 р., протокол №1, відповідно до рішення Чорноморської міської ради від 06.01.2016 р. № 29-VIІ «Про міську цільову Програму соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки», на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» (зі змінами), керуючись статтями 34, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

      1. Надати безоплатне харчування на навчальний період з 14.09.2016 р. по 29.12.2016 р. учням шкіл міста з соціально-незахищених сімей  згідно з додатком (додається).

      2. Фінансовому управлінню міської ради (Яковенко О.М.) щомісячно виділяти відділу освіти кошти для організації харчування вищевказаної категорії учнів в межах кошторисних призначень, передбачених на соціальний захист населення.

      3. Відділу освіти Чорноморської міської ради (Кушнір В.Г.) забезпечити організацію харчування дітей з малозабезпечених сімей і забезпечити контроль за використанням виділених бюджетних коштів.

      4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                   В.Я.Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань