КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про продовження строку проведення конкурсу на кращий ескіз пам'ятного знаку учасникам антитерористичної операції на Сході України

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

E3B274DF-F51B-4D6C-8637-52F5DE2C01CB

Номер рішення

377

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління архітектури та містобудування

Відповідальна особа

С.Е. Протопопов

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

12.10.2016

13:29

Останні зміни

12.10.2016

13:32

Дата прийняття

11.10.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою вшанування пам'яті учасників антитерористичної операції на Сході України та керуючись ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Продовжити строк проведення конкурсу на кращий ескіз пам'ятного знаку  учасникам  антитерористичної операції на Сході України з 6.10.2016 р. по  07.11.2016 р.

2. Залишити склад конкурсної комісії з питань підготовки та проведення конкурсу на кращий  ескіз  пам'ятного  знаку  учасникам  антитерористичної операції на Сході України  згідно з розпорядженням від 16.06.2016 р. № 246 (додаток 1).

3. Залишити Положення про конкурс на кращий ескіз пам'ятного знаку учасникам антитерористичної операції на Сході України  згідно з розпорядженням від 16.06.2016 р. № 246 (додаток 2).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Биченка С.Я.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань