КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про організацію функціонування пунктів обігріву в м. Чорноморську

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

EE47D0CC-DF95-4345-B60C-691FDE68C899

Номер рішення

407

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

ГУ ДСНС

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Електроенергія ,  Теплопостачання .

Перше оприлюднення

01.11.2016

11:25

Останні зміни

01.11.2016

11:29

Дата прийняття

01.11.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Відповідно до ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, в першу чергу малозахищених верств населення, у період низьких температур (-10° C та нижче):

     1. Голові Олександрівської селищної адміністрації, головам Бурлачобалківської та Малодолинської сільських адміністрацій спільно з Чорноморським міським відділом ГУ ДСНС України в Одеській області та Державного закладу  «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України» розгорнути пункти обігріву в м. Чорноморську за наступними адресами:

вул. В. Шума, 6-«Б», міський відділ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, працює цілодобово;

вул. В. Шума, 4, прийомне відділення Державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України», працює цілодобово;

вул. 1 Травня, 1, міська поліклініка, працює з 7.30 до 18.00;

сел. Олесандрівка, вул. Перемоги, 64, поліклініка,  працює цілодобово;

сел. Олександрівка, вул. Центральна, 58, селищна адміністрація, працює цілодобово;

 с. Малодолинське, вул. Миру,17, сільська адміністрація, працює цілодобово;

 с. Бурлача Балка, вул. Інститутська, 22, сільська адміністрація, працює цілодобово.

     2. Голові Олександрівської селищної адміністрації, головам Бурлачобалківської та Малодолинської сільських адміністрацій, начальнику  Чорноморського міського відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, головному лікарю Державного закладу  «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України» спільно з управлінням економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Чорноморської міської ради:

     2.1. Забезпечити пункти обігріву дровами та продуктами харчування для осіб, які потребують обігріву.

У раціоні харчування передбачити: гарячий чай, бутерброди тощо. Видачу продуктів здійснювати в одноразовий посуд.

     2.2. В місцях розташування пунктів обігріву забезпечити встановлення додаткових урн для сміття та забезпечити підтримку належного санітарного стану в місцях розташування пунктів обігріву.

     3. Головному лікарю Державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України»:

     3.1. Забезпечити чергування медичного персоналу в пунктах обігріву.

     3.2. Організувати взаємодію з КУ "Одеська міська станція швидкої медичної допомоги" щодо негайного реагування бригад "швидкої допомоги".

     3.3. Забезпечити прийом постраждалих до лікарняних закладів міста, надання їм необхідної медичної допомоги.

     4. Начальнику Чорноморського району електричних мереж забезпечити освітлення пунктів обігріву із дотриманням заходів безпеки щодо експлуатації освітлювальних приладів.

     5. Чорноморському міському відділу ГУ ДСНС України в Одеській області забезпечити цілодобове чергування рятувальників в місцях розташування пунктів обігріву.

      6. Чорноморському відділенню поліції Овідіопольського  відділу ГУНП в Одеській області забезпечити цілодобову охорону громадського порядку в місцях розташування пунктів обігріву та патрулювання вулиць м. Чорноморська з метою виявлення осіб, які потребують допомоги у зв'язку з переохолодженням.

     7. Управлінню праці та соціальної політики Чорноморської  міської ради сумісно з міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організувати цілодобове чергування соціальних патрулів з метою проведення рейдів по місцях найбільшого скупчення людей, виявлення громадян, які потребують допомоги, та доставки їх до лікарень або до пункту обігріву. З метою завчасного інформування батьків дітей із сімей соціально вразливих категорій про заходи та засоби від негативного впливу несприятливих погодних умов, контролю та організації надання допомоги у період низьких температур систематично здійснювати поадресовий обхід багатодітних та неблагополучних сімей, сімей інвалідів.

      8. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи, запобігання та протидії корупції здійснювати щоденний моніторинг відвідування пунктів обігріву.

      9. Відділу внутрішньої політики організувати через засоби масової інформації інформування населення щодо функціонування та місць розташування пунктів обігріву.

     10. Припинення роботи та згортання пунктів обігріву здійснити після завершення періоду низьких температур.

     11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступника міського голови Биченка С.Я.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань