КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про початок подачі гарячої води

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

F57916D6-D5DA-4CEC-A4B3-EB2BD6E1EF03

Номер рішення

409

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Житлово-комунальне господарство ,  Комунальні послуги .

Перше оприлюднення

03.11.2016

10:46

Останні зміни

03.11.2016

10:50

Дата прийняття

03.11.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись ст.ст. 30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», ст.16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», згідно з вимогами щодо кількісних і якісних показників послуг відповідно до Постанови КМУ від 17.02.2010 р. №151 в частині надання послуг з централізованого постачання гарячої води, на підставі статті 42 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1.ДЗ «аая МОЗ України» «провести запуск  всіх міських бойлерних для постачання гарячої води з 07.11.2016 року.

2.Встановити режим подачі гарячої води для споживачів послуг з 6.00 до 24.00 годин.

3.Згідно з «Порядком проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості», затвердженого постановою КМУ №151 від 17 лютого 2010 р. №151 встановити, що допустимий строк відхилення від показників безперебійного або затвердженого графіка постачання гарячої води, за який не здійснюється перерахунок плати, становить не більш як 30 відсотків загального часу постачання гарячої води за графіком (не більш ніж два рази на місяць).

4.Керівникам підприємств та співтовариствам, які мають на своєму балансі або у власності житловий фонд, здійснити відповідні дії щодо безумовного погашення боргів за спожите тепло та гарячу воду у минулому опалювальному сезоні.

5.Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань