КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання п’ятнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

B945D564-165F-4880-9E35-1D2D2FB8ECC4

Номер рішення

421

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

15.11.2016

10:08

Останні зміни

15.11.2016

10:29

Дата прийняття

14.11.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

I.Скликати п’ятнадцяту сесію Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання 25.11.2016 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради.

II.Рекомендувати для  розгляду пленарного засідання п’ятнадцятої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

1.Про виконання міського бюджету міста Чорноморська за  9 місяців 2016 року.

2.Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської  ради Одеської області від 24 грудня 2015 року № 16-VІІ “Про міський бюджет міста Чорноморська на 2016 рік”.

3.Про бюджет міста Чорноморська на 2017 рік.

4.Про створення територіального дорожнього фонду у складі бюджету міста Чорноморська.

5.Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-«Про міську програму «Здоров’я населення Чорноморської територіальної громади» на 2016-2020 роки».

6.Про надання комунальним підприємствам Чорноморської міської ради Одеської області пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки.      

7.Про затвердження незалежної оцінки будівлі та споруд автостоянки, розташованих за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 1-С (колишня адреса: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Героїв Сталінграду, 1-С), у звязку з відчуженням шляхом викупу орендарем – приватним підприємством СТО ПЛЮС.

8.Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття  до комунальної власності Чорноморської  територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області закладу фізичної культури та спорту - Палацу спорту  «Юність», розташованого  за адресою:  Одеська область, м.  Чорноморськ, проспект Миру, 20 (колишня адреса: Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Леніна,20), основних фондів та необоротних активів, що забезпечують його функціонування, які знаходяться в державній  власності  в особі Міністерства інфраструктури України та перебувають на балансі Іллічівської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

9.Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради  Одеської області об’єктів  державної власності: напірного колектору, госпфекальної насосної станції, Малодолинського колектору, зовнішньої   госпфекальної     каналізації,    які перебувають на балансі приватного акціонерного товариства  “ІСРЗ”.                                                                                              

10.Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області частини  внутрішньоприбудинкових  мереж водопостачання та водовідведення, що  знаходяться  у 13-му мікрорайоні міста Чорноморська і є власністю ТОВ Стройтехснаб.

11.Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області будівлі центрального теплового пункту з обладнанням, розташованої за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-Д   від  обслуговуючого  кооперативу “КОЛЬОРОВИЙ БУЛЬВАР”.

12.Про передачу з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області на баланс комунального підприємства “Чорноморськтеплоенерго” Чорноморської міської ради Одеської області вузлу теплової енергії житлового будинку за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35-А.           

13.Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 102-“Про затвердження Статуту комунального підприємства “Міське управління житлово - комунального господарства” Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції)».

14.Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 98-“Про затвердження Статуту комунального підприємства “Чорноморськтеплоенерго” Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції)». 

15.Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».

16.Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 05.01.2015 року № 579- « Про встановлення надбавок та премій міському голові та його заступникам».

17.Про внесення змін до рішення Чорноморської  міської  ради  Одеської області від 11.10.2013 року № 405-VI “Про затвердження списку народних засідателів Іллічівського міського суду Одеської області”.

18.Про затвердження мирової угоди між Чорноморської міською радою та Публічним акціонерним товариством “ЖАНА”.   

19.Про надання дозволу на продаж земельної ділянки площею 0,925 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4-А товариству з обмеженою відповідальністю ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА № 19.                                         

20.Про земельні правовідносини.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань