КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання на офіційний веб-сайт Чорноморської міської ради Одеської області публічної інформації, обов’язковість розміщення якої встановлена законодавством України в сфері публічної інформації у формі відкритих даних та інформації про використання публічних коштів

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

425F7276-2D8F-4818-A112-F3C85B32531F

Номер рішення

454

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Юридичнй відділ управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Відповідальна особа

Охотніков В.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

05.12.2016

10:13

Останні зміни

05.12.2016

10:14

Дата прийняття

05.12.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 24.11.2016 року №458 «Про посилення контролю службами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області за виконанням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та іншими нормативно – правовими актами в сфері оприлюднення публічної інформації» керівникам виконавчих органів міської ради та їх структурним підрозділам, керівникам комунальних підприємств та установ міської ради доручено посилити контроль за виконанням законодавства України про публічну інформацію.

Згідно зі ст. 10-1  Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних - це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

Розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.

З метою належної реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» та у зв’язку із внесенням в законодавство України змін, що стосуються посилення відповідальності за надання та систематичне оприлюднення публічної інформації органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації», Законом України «Про інформацію», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних», Законом України «Про відкритість використання публічних коштів», Законом України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», постанови КМ України від 21.10.2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», на підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Керівникам виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області та їх структурним підрозділам, керівникам комунальних підприємств та установ міської ради  терміново забезпечити розміщення та оновлення публічної інформації у формі відкритих даних, володільцями якої вони являються, згідно з постановою КМ України від 21.10.2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» на офіційному веб-сайті Чорноморської міської ради Одеської області, на власних сайтах або на єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

2. Головним розпорядникам бюджетних коштів та розпорядникам коштів міського бюджету нижчого рівня в порядку, визначеному Законом України «Про відкритість використання публічних коштів», забезпечувати постійне оприлюднення та оновлення інформації на єдиному веб-порталі використання публічних коштів.

3. Інформацію, зазначену у пунктах 1, 2 цього розпорядження, надавати уповноваженому підрозділу з питань надання доступу до публічної інформації – сектору інформатизації загального відділу виконавчого комітету Чорноморської міської ради, який є відповідальним за розміщення цієї інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської міської ради Одеської області.

4. Всім головним розпорядникам бюджетних коштів та розпорядникам коштів міського бюджету нижчого рівня визначити відповідальних осіб за оприлюднення інформації на єдиному веб-порталі використання публічних коштів.

5. Юридичному відділу забезпечувати постійний моніторинг законодавства в сфері публічної інформації.

6. Керівникам виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області та їх структурним підрозділам, керівникам комунальних підприємств та установ міської ради надати до 01.02.2017 року керуючому справами виконавчого комітету письмовий звіт про виконання цього розпорядження міського голови та рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 24.11.2016 року №458 «Про посилення контролю службами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області за виконанням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

7. За невиконання пункту 6 цього рішення за поданням керуючого справами відділом кадрів готується розпорядження Чорноморського міського голови про дисциплінарне стягнення  або про депреміювання.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на загальний відділ виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області та керуючого справами І.А. Лубковського.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань