КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про створення комісії з обстеження матеріально - побутових умов проживання мешканців квартир, які мають заборгованість за отримані комунальні послуги

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

2266C951-9695-4F28-9B60-B7A9FC889311

Номер рішення

475

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП «Чорномоськтеплоенерго»

Відповідальна особа

А.В.Паншин

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Комунальні послуги .

Перше оприлюднення

20.12.2016

10:08

Останні зміни

20.12.2016

10:13

Дата прийняття

20.12.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

У зв`язку з великою заборгованістю окремих мешканців квартир житлового фонду Чорноморської міської ради за спожиті житлово-комунальні послуги, отримані від виконавців житлово-комунальних послуг відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 року №1875-ІV, які нараховуються згідно з «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р.  № 630, «Правилами користування приміщеннями житлових будинків та прибудинкових територій», затвердженими постановою Кабінету Міністрів  України від 08.10.1992р. №572, «Порядком формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2009 р. №529, керуючись статтями 28, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Паншину А.В.  –  директору комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області, Бондаренку В.Г. – директору комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області, Мизі С.В.  – директору комунального підприємства «Міське  управління житлово - комунального господарства» Чорноморської міської ради  Одеської області, Михайловій Г.П. – начальнику управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області створити комісію з обстеження    матеріально-побутових умов проживання мешканців квартир, які мають заборгованість за отримані комунальні   послуги, список додається, у складі: по одному з представників із кожного підприємства та установи.

2. Начальнику Чорноморського відділення поліції Бардай В.І. з метою забезпечення правопорядку та безперешкодного доступу до приміщень квартир боржників забезпечити наявність дільничних інспекторів поліції під час проведення заходів щодо обстеження матеріально-побутових умов проживання мешканців квартир, які мають заборгованість вище 5 тис. грн. за отримані комунальні послуги.

3. Комісії, здійснювати обстеження матеріально-побутових умов проживання боржників та з’ясовувати, чи має сім’я  джерела для існування та оплати отриманих комунальних послуг, в яких матеріально-побутових умовах проживає. У разі відсутності одного з членів комісії, обстеження проводить інший працівник відповідної служби.

4. За результатами роботи комісією складається акт обстеження матеріально-побутових умов проживання боржників, який подається до відповідного комунального  підприємства, виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.

5. Дане розпорядження опублікувати в міській газеті «Чорноморський маяк».

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови Чумель Н.І., Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань