КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання сімнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

E8BEA32F-2DD2-4893-A310-A95BBEE7FAF3

Номер рішення

7

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

13.01.2017

13:20

Останні зміни

13.01.2017

13:26

Дата прийняття

13.01.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

I. Скликати сімнадцяту сесію Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання    27 січня 2017 року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

II. Рекомендувати для  розгляду пленарного засідання сімнадцятої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Чорноморська на 2017 рік.

 1. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів на території Чорноморської міської ради Одеської області в 2017 році.
 2. Про  звіт  міського  голови   про  здійснення   державної   регуляторної  політики   Чорноморською  міською радою Одеської області та її  виконавчими органами  в 2016 році.      
 3. Про  внесення  змін та доповнень до  рішення  Чорноморської  міської  ради  Одеської області від  25 листопада 2016  року  №  157 – VІІ   „Про  бюджет  міста  Чорноморська на 2017 рік”.                  
 4. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині транспортного податку) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від 05.01.2015 року № 574-VI.
 5. Про внесення змін до Положення про єдиний податок на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 636-VI.                                                    
 6. Про внесення змін до Положення про податок на майно ( в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 637-VI.
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради   Одеської області від 06.01.2016 року № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки".                 

9.Про  внесення  доповнень  до  рішення  Чорноморської    міської     ради    Одеської  області від 06.01.2016 року   № 29-І “Про  міську цільову  Програму   соціального захисту  та  соціальної  підтримки ветеранів, інвалідів,  одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених   верств  населення,  молоді, сімей  з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,   Чорноморської   територіальної   громади на   2016-2020  роки”.                                                 

 1. Про затвердження Статуту міського методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).
 2. Про затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).
 3. Про затвердження статутів позашкільних навчальних закладів Чорноморської міської ради Одеської області  (в новій редакції).
 4. Про затвердження статутів дошкільних навчальних закладів Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).

14.Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області закладів охорони здоров’я: основних фондів, оборотних та необоротних активів, транспортних  засобів, мереж, будівель та споруд, що знаходяться в державній власності в особі Міністерства охорони здоров’я України та перебувають на балансі державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті                                                              

15.Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області позамайданчикових теплових мереж, мереж водопостачання, зливної та господарчо-фекальної каналізації від     обслуговуючого  кооперативу «КОЛЬОРОВИЙ БУЛЬВАР».                           

 1. Про  передачу тракторної  газонокосарки ETESIA з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс комунального підприємства «Зеленгосп» Чорноморської міської ради Одеської області.
 2. Про  передачу нежитлових приміщень  з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області.       
 3. Про  прийняття  теплотраси на баланс комунального підприємства   «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області.

19.Про затвердження  Інвестиційної програми комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго»  Чорноморської  міської   ради   Одеської  області на 2017 рік.

 1. Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства  “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2017 рік.      
 2. Про  приєднання   м.Чорноморська  Одеської області  до Європейської ініціативи «Угода мерів».
 3. Про  затвердження  Програми  охорони довкілля,  раціонального  використання природних ресурсів  та  забезпечення екологічної    безпеки   на    території м. Чорноморська    Одеської  області  на 2017-2020 роки.
 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».

24.Про передачу гуртожитку з позамайданчиковими інженерними   мережами   за    адресою:   Одеська  область,   м.    Чорноморськ,     с.  Малодолинське, вул.   Зелена,    2-Б    на    баланс  (в оперативне управління) відділу освіти Чорноморської  міської ради Одеської  області  та в  господарське  відання комунальних підприємств міста.

25.Про доручення управлінню державної реєстрації та правового забезпечення Чорноморської міської ради Одеської області та управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області підготувати та подати судовий позов про припинення договорів оренди земельних ділянок.                                           

26.Про продовження дії мораторію на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради Одеської області.

27.Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-.

28.Про земельні правовідносини.

29.Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської області на  перше півріччя 2017 року.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань