КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження графіка особистого прийому громадян у виконавчих органах Чорноморської міської ради

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

0298BF4A-E193-4538-BCEA-38B4A3EEEF16

Номер рішення

65

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ кадрів

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

10.02.2017

11:23

Останні зміни

10.02.2017

11:29

Дата прийняття

10.02.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою реалізації права громадян міста вносити в органи місцевого самоврядування пропозиції про поліпшення їх діяльності і звертатися з питань, що стосуються реалізації і захисту їх прав та інтересів, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити графік прийому громадян посадовими особами апарату міської ради та виконавчих органів ради (додатки № 1 і № 2).

2. Виконання розпорядження контролюватиму особисто.

3. Розпорядження оприлюднити на офіційному Web-сайті Чорноморської міської ради та у міській газеті «Чорноморський маяк».

4. Розпорядження міського голови від 06.04.2016 року № 161 «Про затвердження графіка особистого прийому громадян у виконавчих органах Чорноморської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань