КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про припинення дії оперативного плану заходів щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями серед населення м. Чорноморська

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

E23CF84F-6393-4E20-A614-93A928B981F2

Номер рішення

79

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Лабораторний центр МОЗ України на ВТ

Відповідальна особа

М.І.Голубятников

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Здоров'я .

Перше оприлюднення

23.02.2017

16:42

Останні зміни

23.02.2017

16:46

Дата прийняття

23.02.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) серед населення м. Чорноморська поліпшилась. З кінця січня 2017 року рівень захворюваності на грип та ГРВІ знаходиться на сезонному рівні та не перевищує епідемічний поріг.

На другому тижні лютого 2017 року зареєстровано 554 випадки ГРВІ, що нижче епідемічного порогу на 40%. Зростання рівня захворюваності на ГРВІ серед населення м. Чорноморська не відмічається.

Серед захворілих питома вага дітей віком до 17 років складає 80 %. Більш ніж 60% випадків захворювань на ГРВІ серед дитячого населення приходиться на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

У зв`язку зі значним зниженням  захворюваності  серед населення м. Чорноморська на  гострі респіраторні вірусні інфекції та грип, на підставі ст. ст. 4,7 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення України”, ст.ст. 32, 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. З 23.02.2017р. припинити дію оперативного плану заходів  по профілактиці та боротьбі з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями серед населення м. Чорноморська.

2. Директору ДУ «Лабораторний центр МОЗ України на ВТ» Голубятникову М.І.:

2.1. Забезпечити проведення моніторингу за рівнем захворюваності на грип та ГРВІ серед населення м. Чорноморська.

3. Головному лікарю ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті МОЗ України» Кузар О.В.:

3.1. Забезпечити щотижневу подачу інформації  в ДУ «Лабораторний центр МОЗ України  на  водному транспорті» щодо захворілих на грип та ГРВІ.

4. Рекомендувати в.о. директора Чорноморського професійного  судноремонтного ліцею Світличній Г.А., директору Чорноморського вищого професійного училища морського транспорту Жусі Л.І.. зобов’язати начальника міського відділу освіти Чорноморської міської ради Кушніра В.Г.:

 4.1. Забезпечити проведення щоденного контролю за кількістю відсутніх дітей та підлітків в навчально-виховних закладах в зв’язку з захворюванням на грип та ГРВІ.

4.2. Питання  щодо закриття навчальних та дошкільних закладів на карантин оперативно вирішувати  в залежності від рівня захворюваності  дітей (при кількості захворілих 20% і більше в групі або в класі).

5. Контроль за  виконанням рішення покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.     

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань