КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку та святкування Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

0EE044A2-A3F0-452E-BF9E-5F1F77AA144A

Номер рішення

91

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ культури

Відповідальна особа

Крістанова Ю.А.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Свята .

Перше оприлюднення

06.03.2017

14:08

Останні зміни

06.03.2017

14:10

Дата прийняття

06.03.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Відповідно до Указу Президента України від 15.02.1994 року № 46/94 (зі змінами) «Про День працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення» в третю неділю березня відзначається як професійне свято День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З метою організації даного свята на належному рівні, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

1. На підставі відповідних подань керівників підприємств нагородити подяками Чорноморського міського голови працівників підприємств незалежно від  форми  власності, які забезпечують функціонування житлово-комунального господарства і життєзабезпечення міста.

2. Провести у театральній залі Центру культури і мистецтва (вул. Хантадзе, 7) урочисте зібрання з нагородженням працівників підприємств незалежно від форми власності, які забезпечують функціонування житлово-комунального господарства і життєзабезпечення  міста, та святковий концерт.

17 березня 2017 року о 15.00                  Крістанова Ю.А., Миза С.В.

3. Забезпечити висвітлення в міських засобах масової інформації матеріалів, присвячених святкуванню Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Протягом березня 2017 року                  Панас Б.Р., Фоменко М.В.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань