КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення 25 березня та 8 квітня 2017 року загальноміських суботників з озеленення та благоустрою

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

4608DF83-6347-4036-BDD1-1D1E7ED0C09D

Номер рішення

92

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Ремонтні роботи .

Перше оприлюднення

06.03.2017

14:11

Останні зміни

06.03.2017

14:13

Дата прийняття

06.03.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою наведення належного санітарного стану та благоустрою території Чорноморської міської ради, на виконання рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 23.02.2017 року № 63 "Про проведення двомісячника по утриманню в належному санітарному стані території Чорноморської територіальної громади", відповідно до  "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти та порядку в межах Чорноморської територіальної громади", затверджених рішенням Чорноморської міської ради від 20.07.2006 року №54-V,  керуючись ст.ст. 30, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",      

1. Рекомендувати усім підприємствам, установам та організаціям незалежно  від  форм власності, приватним підприємцям та фізичним особам за рахунок  власних коштів організувати та провести 25 березня та 8 квітня  2017 року суботники на своїх та додатково закріплених за ними територіях Чорноморської територіальної громади (згідно з додатком №1 до рішення виконавчого комітету від 28.02.2008 року № 192  "Про закріплення за підприємствами, приватними підприємцями та установами вулиць, доріг, парків та інших територій Чорноморської територіальної  громади для їх благоустрою та прибирання").

2. КП "Чорноморськводоканал" (Бондаренко В.Г.), КП "Чорноморськтеплоенерго" (Паншин А.В.),  ЧРЕМ (Павловський Г.О.), ЧУЕГГ ПАТ «Одесагаз» (Мітюченко В.І.) привести у належний санітарно-технічний  стан водопровідні та каналізаційні споруди і мережі, ЦТП, ТП, РРП, ШРП, а також керівникам учбових закладів забезпечити проведення заходів по наведенню санітарного стану та поліпшенню благоустрою на закріплених за ними територіях міста.

3. Навчальним закладам, дитячим садам, ДЮСШ та іншим закладам провести роботи по наведенню у належний санітарний стан прилеглої до них території, а саме: вапняну побілку бордюрів та дерев, окопку газонів та дерев, підрізку чагарників, провести прибирання території закладу та в радіусі 15 м  від неї.

4. Для наведення санітарного порядку на об’єктах міського благоустрою  загального користування, в парках, скверах закріпити нижчезазначені території за учбовими закладами:

Школа №1 – пров. Шкільний, парк Молодіжний (від провулку Шкільного до балки);

Школа №2 – парк Приморський, від проїзду до санаторію "Чайка"  до обеліску;

Школа №3 – парк Приморський, від обеліску до кінця  центральної алеї (до ротонди);

Школа №4 – парк Молодіжний (від вул.1Травня до балки), вул. 1Травня;

Школа №6 – вул. Спортивна, парк Приморський, від ротонди до ресторану "Лео";

Школа №7 – парк Приморський, від "Ракушки" до "Метрополісу";

Українська гімназія – сквер Праці, від церкви до музичної школи, вул. Шевченка;

ІПСЛ – газони по проспекту Миру,  від вул. Данченка до вул. 1 Травня та по вул. Корабельній;

ІМК ОНМУ – територія за огорожею ІМК ОНМУ до дороги, уздовж
вул. Перемоги, частина   парку   Праці    за   храмом, газони проспекту Миру  від   площі ім. Стребка  до вул. Данченка та від  вул. Данченка до вул. Перемоги.

5. Контроль і координацію роботи учнів по санітарному очищенню, благоустрою при проведенні загальноміських  суботників покласти на директорів шкіл та директора КП "Зеленгосп" (Пігасов В.В.), телефон 4-34-78.

6. Керівнику Чорноморського міського споживчого товариства ринку "Світанок" (Сорокін В.О.), директору ринку "Вечірній" (Сорокін М.В.), керівнику ТОВ "Будівельник", ринку "Курортний" (Радіонов Ю.М.), керівнику підприємства "Асоль і К", ринку "Дельфін" (Мойсеєва О.Л.), керівнику виробничо-комерційного  ПП "Сокіл", ринку "Сокіл" (Гукасян П.Г.) провести роботи по наведенню належного санітарного стану територій  об’єктів підприємницької діяльності та прилеглих до них в радіусі 15 м., вапняну побілку бордюрів та дерев, окопку дерев.     

7. Начальнику управління економічного розвитку та торгівлі Нарожному Г.О. забезпечити проведення заходів по наведенню санітарного стану та поліпшенню благоустрою навколо об’єктів торгівлі, побутового обслуговування та ринках
в радіусі 15м.

8. В дні проведення загальноміських  суботників 25 березня та  8 квітня 2017 року надати інформацію про початок|проробити| роботи і кількість чоловік, що взяли  участь в суботниках, до 12.00:

8.1. Усім підприємствам, установам та організаціям, а також навчальним закладам, дитячим садам та  ДЮСШ -  в виробничо-технічний відділ КП “МУЖКГ”, кабінет № 2, вул. Олександрійська, 2-Б, або за телефоном 4-26-43, факсом 6-05-55;

8.2. Об’єктам торгівлі, побутового обслуговування та ринкам — начальнику відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Михайлюченку О.В., кабінет № 414, проспект Миру, 33, або за телефоном 6-11-52.

9. Оприлюднити дане розпорядження  в мережі Інтернет на офіційній сторінці оприлюднення суспільно-важливих рішень Чорноморської міської ради Одеської області та виконавчих органів (http://cmr.gov.ua), в міській газеті "Чорноморський маяк" та на ТОВ ТРК «ІТ-3».

10. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань