КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення щорічного міського конкурсу «Кращий під'їзд в житловому будинку»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

D896143E-321D-493D-A4D1-44103E0B64AC

Номер рішення

94

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Конкурси .

Перше оприлюднення

09.03.2017

16:43

Останні зміни

09.03.2017

16:45

Дата прийняття

09.03.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою більш широкого залучення населення  міста до практичної участі в роботі по утриманню житлових будинків та під'їздів, створення сприятливого суспільного клімату, забезпечення безпеки громадян і створення більш комфортних умов проживання у житловому фонді м.Чорноморська, відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Положення про проведення щорічного міського конкурсу «Кращий під'їзд в житловому будинку» (додаток №1).

2. Затвердити склад міської конкурсної комісії (додаток №2).

3. Організаційну роботу по проведенню конкурсу покласти на комунальне підприємство «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області.

4. Фінансовому управлінню (Яковенко О.М.) профінансувати кошти у розмірі 7 тисяч гривень, передбачених відділу комунального господарства і благоустрою за КПК 4018600 «Інші видатки», на матеріальне заохочення переможців конкурсу.

5. Дане розпорядження оприлюднити в міській газеті «Чорноморський маяк», ТОВ ТРК «ІТ-3» та  на офіційній сторінці оприлюднення суспільно-важливих рішень Чорноморської міської ради Одеської області та виконавчих органів (http://cmr.gov.ua).

6. Розпорядження міського голови від 19.08.2015 року №282 «Про проведення міського конкурсу «Кращий під'їзд в житловому будинку» вважати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань