КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання дев’ятнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

4077EED2-F787-4B3D-910B-3CCB354ECD9C

Номер рішення

115

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

28.03.2017

10:07

Останні зміни

28.03.2017

10:11

Дата прийняття

27.03.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

I. Скликати дев’ятнадцяту сесію Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання   07.04. 2017 року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

II.Рекомендувати для  розгляду пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

 1.  Про почесного громадянина міста Чорноморська.
 2. Про виконання міського бюджету міста Чорноморська за  2016 рік.     
 3. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 157 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська на  2017 рік″.
 4. Про затвердження результатів конкурсу по розміщенню тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету міста Чорноморська на депозитних рахунках у банках.         
 5. Щодо надходжень плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році.
 6. Про надання дозволу на отримання у 2017 - 2018 роках комунальним підприємством "Чорноморськтеплоенерго" Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів) в банківських установах.
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.07.2016 року № 119-VII "Про Міську програму  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  міста  Чорноморська  на  2016 – 2018  роки" .    
 8. Про  внесення  змін та доповнень  до  рішення  Чорноморської    міської ради  Одеської  області від 06.01.2016 року   № 29-VIІ “Про  міську цільову  Програму   соціального захисту  та  соціальної  підтримки ветеранів, інвалідів,  одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених   верств  населення,  молоді, сімей  з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,   Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки”.
 9. Про затвердження договору купівлі - продажу будівель та споруд автостоянки, розташованих за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ вул. Парусна, 1-С,  у зв'язку з відчуженням шляхом викупу орендарем - приватним підприємством "СТО ПЛЮС".                                            
 10. Про надання згоди  на  безоплатне  прийняття    від  Васильєвої  О.Г.  до комунальної  власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області  вузлу обліку теплової  енергії  житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня,15-А.                                                              
 11. Про надання згоди  на  безоплатне  прийняття від Усиніної С.М.  до комунальної  власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області вузлу обліку теплової  енергії  житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська,18-А (4,5 під’їзди).      
 12. Про  виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку міста Чорноморська за 2016 рік.                                                                               
 13. Про затвердження Договору про співробітництво між Чорноморською міською радою Одеської області (Україна) і адміністрацією міста Девня  (Варненська область, Республіка Болгарія).  
 14. Про затвердження    списку   присяжних  Іллічівського  міського суду Одеської  області.                                                                             
 15. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області». 
 16. Про затвердження Міської програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів в багатоквартирних будинках на території Чорноморської міської ради Одеської області  на 2017-2019 роки.  
 17. Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 98-VII  «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції)».                        
 18. Про надання дозволу комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської  міської  ради  Одеської області на  списання  шарнірного  механізму,  відвала комунального  та   машинки для чистки труб.                                             
 19. Про внесення змін до додатку до рішення Чорноморської міської ради від 12.04.2016 року № 79-VII «Про затвердження Міської програми розвитку земельних відносин та охорони земель Чорноморської міської ради Одеської області  на  2016-2020 роки».
 20. Про проведення нормативної грошової оцінки землі населеного пункту міста Чорноморська (у тому числі: сел. Олександрівка, с. Бурлача Балка, с. Малодолинське) в межах Чорноморської міської ради Одеської області.
 21. Про  затвердження   Положення   про управління капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області  (в новій редакції).                                                  

22. Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 13-Гдля  розташування профілакторію.         

 1. Про внесення змін до генерального плану міста Чорноморськ Одеської  області шляхом  виключення об'єкту готельно - оздоровчого комплексу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Пляжна,  7.
 2. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області  за 2016 рік.

25.Про звернення Чорноморської  міської  ради Одеської області.

26.Про земельні правовідносини.

 

Міський голова                                                                 В.Я. Хмельнюк 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань