КАРТКА ДОКУМЕНТА

«Про закінчення опалювального сезону 2016– 2017 рр.»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

CA826012-52AE-4422-8D07-B8A12DF4733F

Номер рішення

121

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Виконавчий комітет Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Темна І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Теплопостачання .

Перше оприлюднення

31.03.2017

10:42

Останні зміни

31.03.2017

10:45

Дата прийняття

31.03.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», ст.16 п.3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.5 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630, та згідно з вимогами щодо кількісних і якісних показників послуг відповідно до постанови КМУ від 17.02.2010 р. №151 в частині надання послуг з централізованого опалення про своєчасне закінчення опалювального сезону, якщо протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря склала 8 0С,

 1. Директору комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області  Паншину А.В., головному лікарю Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті Кузар О.В., директору ДП МТП «Чорноморськ» Крижановському С.В., начальнику відділу освіти Кушніру В.Г., керівникам дошкільних установ міста, директорам навчальних установ міста, директору ІМК ОНМУ Жусі Л.І., начальнику міського управління житлово-комунального господарства Мизі С.В., начальникам відомчих житлово-експлуатаційних дільниць та інших відомств:

 

 1. Закінчити опалення всіх житлових будинків, громадських приміщень, навчальних закладів, дошкільних установ та медичних закладів з 01.04.2017 року.
 2. Відповідно до п. 16 «Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», затвердженого постановою КМУ від 1 жовтня 2015 року  № 758  НАК «Нафтогаз України постачає природний газ виробникам теплової енергії по 31 березня 2017 р. У зв’язку  із відсутністю подовження дії постанови надання послуг з гарячого водопостачання з 01.04.2017 року неможливо.
 3. Керівникам підприємств та співтовариствам, які мають на своєму балансі або у власності житловий фонд, здійснити відповідні дії щодо безумовного погашення боргів за спожите тепло та гарячу воду у минулому опалювальному сезоні.
 4. Директору комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області  Паншину А.В., начальнику міського управління житлово-комунального господарства Мизі С.В., керівникам підприємств, установ, які мають на своєму балансі житло, будинки, теплові мережі і бойлерні, приступити до виконання  ремонтних робіт з підготовки до початку опалювального періоду 2017 – 2018 р.р.
 5. Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.
 6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань