КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку та проведення XІ-го Всеукраїнського фестивалю української народної пісні ім. Ю. Штельмаха «Серпневий заспів – 2017»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

8292E1AC-BA63-4936-A0A9-BAB9D31C37BC

Номер рішення

127

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ культури

Відповідальна особа

Крістанова Ю.А.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Культура .

Перше оприлюднення

04.04.2017

13:32

Останні зміни

04.04.2017

13:44

Дата прийняття

04.04.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Відділом культури Чорноморської міської ради та родиною Ю.Штельмаха у 2007 році було засновано щорічний  фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів різних областей України.

З метою збереження пісенних традицій і надбань українського народу, розвитку аматорського хорового мистецтва, української народної та авторської пісні, популяризації творчого здобутку нашого земляка композитора-пісенника Юрія Штельмаха, керуючись ст.ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1.Провести І-ий Всеукраїнський фестиваль української народної пісні ім. Ю. Штельмаха «Серпневий заспів – 2017» у місті Чорноморськ з 11 по 13 серпня 2017 року.

2.Затвердити оргкомітет з питань підготовки та проведення І-го Всеукраїнського фестивалю української народної пісні ім.Ю.Штельмаха «Серпневий заспів – 2017» (додаток 1).

3.Затвердити Положення про І-ий Всеукраїнський фестиваль української народної пісні ім. Ю.Штельмаха «Серпневий заспів – 2017» (додаток 2).

4.Чорноморському відділенню поліції Овідіопольського відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Одеській обл. (Ляшенко С.В.)  забезпечити супровід урочистої ходи та громадський порядок  11 серпня 2017 р.

5.Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради (Яковенко О.М.) профінансувати витрати на проведення фестивалю за рахунок коштів, передбачених в кошторисі відділу культури на культурно-масові заходи (додаток 3).

6.Відділу торгівлі, побуту і захисту прав споживачів (Михайлюченко О.В.) сприяти роботі «Містечка майстрів» у Приморському парку міста на період проведення фестивальної програми з 11 по 13 серпня 2017 р.

7.Міському управлінню житлово-комунального господарства (Миза С.В.):

7.1.Забезпечити безкоштовне санітарне обслуговування учасників  концертів та майстрів в Приморському парку  з 11 по 13 серпня 2017 р.

8.Комунальному підприємству «Зеленгосп» (Пігасов В.В.) забезпечити прибирання концертного майданчику у Приморському парку з 11 по 13 серпня 2017 р.

9.ТОВ «Ілкомсвіт» (Басенко Д.В.) забезпечити підключення електроенергії до об’єктів ярмаркової торгівлі і озвучення концертних програм у Приморському парку з 11 по 13 серпня 2017 р.

10.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань