КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про забезпечення перевезень організованих груп ветеранів – садівників до садово-городніх масивів у весняно-літній період 2017 року

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

4542A7F0-6795-4F6B-AAA5-9770441714E9

Номер рішення

137

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління економічного розвитку та торгівлі

Відповідальна особа

Гєнчева Н.Є.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Транспорт .

Перше оприлюднення

10.04.2017

10:59

Останні зміни

10.04.2017

11:01

Дата прийняття

07.04.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою реалізації державної політики щодо соціального захисту окремих категорій громадян, визначених Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, інших законодавчих і нормативно-правових актів, враховуючи чисельні звернення громадян, відповідно до міської цільової  Програми  соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради від 06.01.2016 року № 29-VIІ, та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року № 176,  керуючись  ст..  42, 64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Запровадити в дію автобусний маршрут № 5 “Чорноморськ (ринок  “Світанок”) - СОГ “Ветеран” для перевезення організованих груп ветеранів-садівників у режимі регулярних спеціальних перевезень на термін з 11 квітня до 5 жовтня 2017 року, два рази на тиждень (вівторок, четвер) двома обертовими рейсами (маршрут, розклад руху додаються).

2. Доручити управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради (Прищепа Т.І.) укласти з ліцензованим перевізником договір про надання послуг по перевезенню організованих груп ветеранів-садівників, згідно з діючим законодавством України в межах коштів, передбачених в кошторисі установи на соціальний захист громадян.

3. Дане розпорядження оприлюднити через засоби масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Крука Ю.Ю.

 

Міський голова                                                             В.Я. Хмельнюк

 

 

Додаток

до розпорядження міського голови

від __________2017 року № ____

 

Розклад руху

автобусу маршруту № 5 “Чорноморськ (ринок “Світанок”) - СОГ “Ветеран”

пп

Чорноморськ (ринок “Світанок”)

відправлення

СОГ “Ветеран”

відправлення

1

08.30

09.00

2

18.30

19.00

Маршрут руху, зупинки автобусу:

Вул. Перемоги (ринок” Світанок”); вул. Данченка, 5; вул. Данченка (магазин “Віртус”); вул. Паркова (магазин “Абсолют”); вул. 1 Травня (поліклініка); пр. Миру (Виконком); пр. Миру  (магазин ”Таврія В”- мала); вул. Парусна (Автостанція); вул. В. Шума (Стоматологічна поліклініка); вул. 1 Травня ;  СОГ “Ветеран”.

СОГ “Ветеран”; вул. 1 Травня; вул. В. Шума (Лікарня); вул. Парусна (Автостанція); пр. Миру (магазин ”Таврія В-мала”); пр. Миру  (магазин ”Таврія В”); вул. 1 Травня (поліклініка); вул. Паркова (парк “Приморський”);   вул. Данченка  (магазин “Віртус”); вул. Данченка, 2; вул. Перемоги (ринок ”Світанок”).

 

Керуючий справами                                                        І.А. Лубковський

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань