КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

1565FDFC-C4A8-4B94-9067-66EF8A0F3B5F

Номер рішення

145

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Свята ,  Урочисті заходи .

Перше оприлюднення

14.04.2017

13:49

Останні зміни

14.04.2017

13:51

Дата прийняття

14.04.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою вшанування ветеранів війни, увічнення пам’яті про загиблих воїнів та жертв війни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, керуючись Законом України від 9 квітня 2015 року № 315-VIII «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», на підставі ст.ст. 42, 64  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні»:

1. Затвердити план основних заходів щодо підготовки та відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (додається).

2. Відділу культури (Крістанова Ю.А), відділу освіти (Кушнір В.Г.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Фурсова С.П.)  розробити план культурно-масових та спортивних  заходів з відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

3. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) профінансувати заходи, присвячені відзначенню Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за рахунок коштів, передбачених в кошторисах відділу культури, відділу освіти, управління соціальної політики, виконавчого комітету, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Н.І. Чумель.                     

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань