КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про початок подачі гарячої води

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

F7A33325-87D3-4720-9B18-76442F98BE24

Номер рішення

148

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП «Чорномоськтеплоенерго»

Відповідальна особа

А.В.Паншин

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Теплопостачання .

Перше оприлюднення

19.04.2017

10:55

Останні зміни

19.04.2017

10:57

Дата прийняття

19.04.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись ст.ст. 30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», ст.16 п.3. Закону України «Про житлово-комунальні послуги», згідно з вимогами щодо кількісних і якісних показників послуг відповідно до Постанови КМУ від 17.02.2010 р. №151 в частині надання послуг з централізованого постачання гарячої води та у зв’язку з подовженням дії НАК Нафтогаз у частині постачання природного газу виробникам теплової енергії відповідно «Положення про покладання соціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних  інтересів у процесі функціонування ринку природного газу»,  затвердженого Постановою КМУ №187 від 22.03.2017 року,

1. Директору комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області  Паншину А.В., начальнику міського управління житлово-комунального господарства Мизі С.В., начальникам відомчих житлово-експлуатаційних дільниць та інших відомств провести запуск центральної котельної міста, міських бойлерних житлового фонду для постачання гарячої води для населення з 19.04.2017 року

2. Встановити режим подачі гарячої води для споживачів послуг з 6.00 до 24.00 години.

3. Згідно з «Порядком проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості», затвердженого постановою КМУ №151 від 17 лютого 2010 р. №151:

3.1. Встановити, що допустимий строк відхилення від показників безперебійного або затвердженого режиму постачання гарячої води, за який не здійснюється перерахунок плати, становить не більше як 30 відсотків загального часу постачання гарячої води за режимом подання гарячої води (не більше ніж два рази на місяць).

4. Керівникам підприємств та товариств співвласників, які мають на своєму балансі або у власності житловий фонд, здійснити відповідні дії щодо безумовного погашення боргів за спожите тепло та гарячу воду у минулому опалювальному сезоні.

5. Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                 В.Я.  Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань