КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження заходів щодо сприяння проведенню в м. Чорноморську Відкритого чемпіонату України у багатоденній гонці, весняного чемпіонату України у гонці критеріум (чоловіки) з велосипедного спорту шосе

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

128E8001-8317-46C0-A58A-7C0F8B80C7BF

Номер рішення

140

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорта

Відповідальна особа

Фурсова С.П.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Спорт .

Перше оприлюднення

19.04.2017

11:03

Останні зміни

19.04.2017

11:07

Дата прийняття

12.04.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою сприяння проведенню Відкритого чемпіонату  України у багатоденній гонці, весняного чемпіонату України у гонці критеріум (чоловіки) з велосипедного спорту  шосе на  високому  організаційному  рівні в м. Чорноморську, згідно з листом Міністерства молоді та спорту України від 09.03.2017р. №1916/4.2, який  надійшов до  виконавчого  комітету  міської  ради  09.03.2017 р.  вх.№1-011-458, відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік, на підставі статей ст.ст. 32, 34, 42, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,      

1. Затвердити заходи щодо сприяння проведенню Відкритого чемпіонату  України у багатоденній  гонці, весняного чемпіонату України у гонці критеріум (чоловіки) з велосипедного спорту шосе, який відбудеться 22 квітня 2017р. в м.Чорноморськ:

1.1. Міському відділенню поліції Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Одеській області (Ляшенко С.В.) надати машини  для супроводу велогонки та забезпечити перекриття транспортного руху (схема додається).

1.2. Управлінню економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Чорноморської міської ради (Нарожний Г.О.) врегулювати питання щодо маршруту міського транспорту в день проведення змагань.

1.3. Комунальному підприємству «МУЖКГ» (Миза С.В.) забезпечити вимкнення  світлофорів  на період проведення велогонки 22.04.2017 з 8.30 – 12.30 год. за маршрутом: Проспект Миру– вул. Праці - вул.Хантадзе – вул.Данченка.

1.4. Восьмій підстанції Одеської міської станції швидкої медичної допомоги у м.Чорноморськ (Приходько М.М.) забезпечити медичний супровід заходу.  

1.5. Комунальному підприємству  «Муніципальна охорона» (Білий А.В.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення змагань.

1.6. Засобам масової інформації  забезпечити  висвітлення  проведення заходу (Фоменко М.В., Панас Б.Р. ).

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови Чумель Н.І та Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань