КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про візит делегації Міжнародного конгресу та технічну виставку «ЕТЕВК-2017»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

606E40B0-A768-4959-8AAF-C8EF5F2DE202

Номер рішення

188

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Урочисті заходи .

Перше оприлюднення

29.05.2017

14:26

Останні зміни

29.05.2017

14:31

Дата прийняття

25.05.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Відповідно до листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства  України від 24.03.2017 року №7/9-3120 з 12 по 16 червня 2017 року в м. Чорноморську проходитиме Міжнародний конгрес та Технічна виставка «ЕТЕВК-2017» (екологія, технологія, енергозбереження, водопостачання, каналізація). Враховуючи те, що цей Конгрес є найбільш вагомим і авторитетним форумом спеціалістів водопровідно – каналізаційного господарства та сприятиме її подальшому сталому розвитку, на підставі ст. ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Комунальному підприємству «Чорноморськводоканал» (Бондаренко В.Г.) розробити заходи щодо організації та проведення Міжнародного конгресу та Технічної виставки «ЕТЕВК-2017».

2. Фінансування заходів щодо організації  та проведення Міжнародного конгресу та Технічної виставки «ЕТЕВК-2017» здійснити за рахунок коштів господарської діяльності комунального підприємства «Чорноморськводоканал».

3. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) передбачити відповідно до Міської програми розвитку місцевого самоврядування в місті Чорноморську на 2017–2020 роки виділення із міського бюджету коштів на компенсацію витрат  комунального підприємства «Чорноморськводоканал» щодо організації  та проведення Міжнародного конгресу та Технічної виставки «ЕТЕВК-2017».

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань