КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання двадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

C443F2CD-1E66-42CD-8788-9AFFC8034006

Номер рішення

201

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

02.06.2017

10:32

Останні зміни

02.06.2017

10:37

Дата прийняття

02.06.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

I. Скликати двадцяту сесію Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання 16 червня  2017 року  о 10.00  годині в приміщенні міської ради.

II. Рекомендувати для  розгляду пленарного засідання двадцятої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

 1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за  1 квартал 2017 року.        
 2. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада  2016 року № 157 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська на 2017 рік″.
 3. Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського  міського військового комісаріату та проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська Одеської області на 2017 рік.
 4. Про Міську програму підтримки і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2017 рік.
 5. Про затвердження Міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених    батьківського  піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2019 роки.    
 6. Про упорядкування умов оплати праці.
 7. Про надання  відділу культури Чорноморської міської  ради  Одеської  області дозволу  на  списання  збірно-розбірної сцени.                       
 8. Про внесення доповнень до рішення    Чорноморської  міської    ради   Одеської  області  від  10.06.2016  року  № 92-VII  «Про  затвердження  статуту комунального підприємства - фірми   «Райдуга»  ( в новій редакції)».
 9. Про скасування рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 167-VII «Про  передачу з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області  вузлу теплової енергії  житлового будинку  за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,  проспект  Миру, 35-А».
 10. Про   встановлення     розміру  кошторисної заробітної  ,  який    враховується  при визначенні вартості будівництва  (нового будівництва,     реконструкції,     реставрації, капітального   ремонту,  технічного переоснащення)  об’єктів,   що здійснюється за рахунок коштів бюджету   м. Чорноморська Одеської області.                                                                      
 11. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області від 12.09.2014 року № 536-VI «Про   постійну комісію  з    питань    реалізації     державної регуляторної    політики на території Чорноморської міської ради Одеської області».
 12. Про затвердження Правил утримання собак, котів і диких тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області. 
 13. Про  затвердження     мирової     угоди між    Чорноморською    міською   радою Одеської     області  та  Громадською організацією спортивний клуб «Бастіон».  
 14. Про встановлення назви «Вишневий» провулку, що знаходиться за адресою:Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, та впорядкування адресації об’єктів нерухомості, розташованих на території Чорноморської міської ради Одеської області. 
 15. Про погодження фізичній особі–підприємцю Швецю І.В. розміщення стаціонарної тимчасової споруди-торговельного кіоску за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27.
 16. Про земельні правовідносини.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань