КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про припинення гарячого водопостачання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

B39EDEB0-61D1-4C2E-804E-0708FD71B9BE

Номер рішення

216

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

-

Розпорядник інформації

Виконавчий комітет Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Темна І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Житлово-комунальне господарство ,  Водопостачання .

Перше оприлюднення

13.06.2017

10:30

Останні зміни

13.06.2017

10:33

Дата прийняття

12.06.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Враховуючи низький рівень сплати за надані послуги постачання централізованої гарячої води, збитковість послуги постачання гарячої води, нестачу обігових коштів КП «ЧТЕ» для розрахунків за енергоносії, надання заробітної плати, інших заходів, керуючись ст.30.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України « Про теплопостачання», ст. 16 Закону України  «Про житлово комунальні послуги», на підставі статті 42 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Директору комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області  Паншину А.В. провести зупинку центральної котельної міста, всіх міських бойлерних з 13.06.2017 року та приступити до ремонту обладнання інженерних мереж котельні та бойлерних.
  2. Керівникам підприємств та співтовариствам, які мають на своєму балансі або у власності житловий фонд, здійснити відповідні дії щодо безумовного погашення боргів за спожите тепло та гарячу воду станом на 13.06.2017 року.
  3. Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                               В.Я.  Хмельнюк

 

 

 

 

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань