КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про заходи безпеки при користуванні маломірними суднами на водних об’єктах м. Чорноморська

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

3C8EA751-B85A-43F0-B5EC-43BAC8122999

Номер рішення

256

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління економічного розвитку та торгівлі

Відповідальна особа

С.М. Чаркін

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Транспорт .

Перше оприлюднення

25.07.2017

10:57

Останні зміни

25.07.2017

10:57

Дата прийняття

25.07.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою забезпечення  безпеки та запобігання нещасних випадків на воді за участю маломірних суден   на водних об’єктах  м. Чорноморська, згідно з вимогами Водного кодексу України, «Правилами охорони життя людей на водних об’єктах України», затвердженими Міністерством внутрішніх справ України від 10.04.2017 р. №301 та  зареєстрованими у Міністерстві юстиції України 04.05.2017 за №566/30434, наказом Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчення судноводія малого/маломірного судна» від 07.05.2013  №283 (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 №1186 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським транспортом», «Порядком обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2002  № 264, та керуючись статтями 17, 30, 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Маломірні судна та плавзасоби, які належать юридичним та фізичним особам,  що не пройшли  реєстрацію в нормативно установленому порядку, не приписані до встановлених баз-стоянок, не знаходяться на обліку в підрозділі прикордонної служби, не мають відповідних документів та бортових знаків, до роботи в межах водних об’єктів м. Чорноморська не допускаються.

2. Начальнику комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області Мизі С.В.

2.1. Провести в терміновому порядку інвентаризацію укладених договорів з суб'єктами підприємництва в частині наявності всіх дозвільних документів, що стосуються безпечної експлуатації маломірного малого флоту, і виконання вимог яких забезпечує безпеку життя відпочивальників на міському пляжі.

2.2. У разі виявлення порушень в частині недотримання законодавчих актів, припиняти дії укладених договорів.

2.3. Про результати інвентаризації та про виконану роботу письмово в тижневий термін після підпису цього розпорядження доповісти заступникам міського голови Пічахчі Л.В., Круку Ю.Ю.

3. Керівництву «Міського» пляжу, пляжів «Чайка», «Райдужний» та баз-стоянок №№ 114, 115, 116, 117, 118, 119:

3.1. Не допускати знаходження маломірних суден та плавзасобів в місцях, що відведені для  відпочинку людей на воді.                                               

3.2. Випуск маломірних суден та плавзасобів у внутрішні води здійснювати відповідальними особами баз-стоянок згідно з вимогами керівних документів. Плавзасоби пунктів прокату,  баз відпочинку, пляжів та інших закладів (веслові плавзасоби, водні велосипеди, мотоцикли (скутери)  випускати тільки у строгій відповідності з вимогами нормативних документів (вказані в преамбулі даного розпорядження). 3.3. Межі районів плавання вказаних плавзасобів повинні бути визначені силами та засобами  баз-стоянок та пунктів прокату.

4. Директору «Міського» пляжу Мельошину С.А.

4.1. Визначити місця масового відпочинку людей за проектами відведення для цієї мети земельних ділянок. Зазначити на об’єкті місця  заборонені для купання. Організувати строге дотримування громадянами, які відпочивають на воді,  встановлених правил безпеки: не допускати запливати за огороджувальні буї, підпливати до моторних суден, вітрильників, веслових човнів та інших плавзасобів, використовувати моторні, вітрильні, веслові човни,  водні мотоцикли, велосипеди, інші плавзасоби в зонах пляжів, у громадських місцях купання при відсутності  огородження пляжної зони.

5. Розпорядження  оприлюднити через засоби масової інформації.

6. Контроль    за    виконанням    даного    розпорядження    покласти  на  заступників міського голови Пічахчі Л.В. та Крука Ю.Ю. по завідуванню.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань